חיפה וקריות

כתב אישום בגין רצח צעיר בקריות

שני צעירים הואשמו כי הגיעו למסעדה בחוף ים בקרית ים, אחד מהם ירד מהאופנוע עליו רכבו, התקרב אל צעיר שישב במסעדה עם חבריו וירה בו למוות. מיד לאחר מכן שב אל האופנוע, והשניים נמלטו לשמורת טבע - שם ניסו להעלים ראיות

מיכאל פרוסמושקין 07/09/2018
כתב אישום חמור (iclipart)


פרקליטות מחוז חיפה פלילי הגישה היום (יום שישי) לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד שני צעירים מקריית ביאליק, בני 23 ו - 28,  בגין רצח מאור בן חיים בחודש שעבר בקרית ים.
 
מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עו"ד שלי זאב- ברזילי עולה כי בתחילת חודש שעבר, קשרו הנאשמים קשר לרצוח את מאור בן חיים ולשם כך הצטיידו באקדח. ביום  1.8.18, בסמוך לשעה 19:10, הגיעו הנאשמים  לכביש הסמוך למסעדת "חוף ימית" בקרית ים, שם ישב המנוח עם שני חבריו, על אופנוע, עם קסדות על ראשיהם. אחד מהם עצר את האופנוע והשני  ירד ממנו וחצה את החניון הצמוד למסעדה, והתקדם לעבר המסעדה, כשקסדה על ראשו וכשהוא מצוייד באקדח הטעון, מוסתר מתחת לבגדיו.
 
המנוח וחבריו, אשר הבחינו בדמות מתקרבת לעברם עם קסדה על הראש, נעמדו. מאור  התקרב לעבר המסעדה, ועם התקרבו לאזור השולחנות שבמסעדה, שלף את האקדח ופתח בריצה לכיוון השולחן לידו עמדו המנוח וחבריו. הנאשם עם האקדח  רדף אחרי המנוח, כשבמהלך ניסיונו של המנוח לברוח מהנאשם, מעד המנוח ונפל ליד אחד משולחנות המסעדה. בעודו עומד במרחק קצר של כ-2 מ' מהמנוח, ירה הנאשם  לעבר המנוח לפחות שבע יריות, בכוונה לגרום למותו, כל זאת בהמשך להחלטתם של הנאשמים  להמית את המנוח ולאחר שהחליטו לעשות כן, זאת בצוותא. חמישה קליעים מתוך הכדורים פגעו במנוח בראש, בשכם שמאל, במותן ימין, בירך שמאל ובעכוז משמאל, וגרמו למותו.

מיד לאחר הירי, נמלט מאור בריצה לכיוון הכביש, שם המתין לו כל אותה העת הנאשם השני כשהוא על האופנוע המונע ,השניים נמלטו בנסיעה מהירה מהמקום.

הנאשמים  נסעו לשמורת נחל נעמן, שם החנו את האופנוע בסמוך לסבך שיחים והסתתרו במקום. בסמוך לשעה 1:30 נעצרו הנאשמים  במקום המסתור, זאת לאחר שהספיקו להעלים את האקדח ואת החולצה שלבש  אחד מהם  בזמן הירי, ולאחר שהספיקו לשרוף חלקית, במקום המסתור, בכוונה למנוע או להכשיל הליך שיפוטי. 
 
הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרם של הנאשמים עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם. 

עוד בחיפה וקריות
מיכאל פרוסמושקין 06/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 01/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 30/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
המהפך של דודי
 מרי פופינס
הבלט הישראלי מציג: "מרי פופינס"
צעיר נורה באשקלון
חילוץ הפועל שנפל
"כנראה שבטיחות זה לא בראש סדר העדיפויות שלהם"
רעננה מתחברת לישובי עוטף עזה
עוטפים את העוטף
קול הגאז הזה
קול הג'אז הזה
הזנת 30 אלף קוב חול בחוף נאות בקריית-חיים
הזנת 30 אלף קוב חול בחוף נאות בקריית-חיים
יש פתרון בילוי לילדים לימי החופש