חיפה וקריות

שלושה פצועים בקטטה בקרית ים

שלושה גברים נדקרו בקטטה שפרצה בקרית ים. מצבו של אחד הוגדר אנוש, השני קשה והשלישי בינוני. המשטרה פתחה בחקירה

מיכאל פרוסמושקין 22/09/2018
זירת הקטטה בקרית ים - צילום: גל סטבסקי תיעוד מבצעי מד"א

שלושה גברים, מאותו בניין מגורים, נפצעו בקטטה שפרצה הערב (מוצאי שבת) בקריות. 

סמוך לשעה 18:25 התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב כרמל על קטטה ברחוב גיורא יוספטל בקרית ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום העניקו טיפול רפואי ופינו לבית חולים רמב"ם שלושה פצועים: אחד אנוש כבן 50 עם חבלת ראש, אחד קשה  כבן 40 עם פציעה חודרת בפלג גופו העליון ואחד בינוני עם חבלה בחזה. 

פראמדיק מד"א יונתן סנה סיפר: "קיבלנו קריאה על קטטה בבניין מגורים. בחדר המדרגות בקומה השלישית שכב גבר כבן 50 מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה כשהוא סובל מחבלת ראש קשה, ביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות שכללו הנשמות ועיסויים, כאשר חזר הדופק והתחלנו להוציא את הפצוע מהבניין לניידת טיפול נמרץ על מנת לפנות אותו לבית החולים קראו לנו לדירה בבניין שם היה גבר כבן 40 בהכרה עם פציעה חודרת בפלג גופו העליון. מיד ניגשתי לדירה, דיווחתי למוקד מד"א על התפתחות האירוע על מנת להזניק כוחות נוספים והענקתי לפצוע טיפול רפואי."
 
פראדמיק מד"א אלמוג חן וחובש רפואת חירום במד"א אלכס קפליאן סיפרו: "חברנו לצוות ניידת טיפול נמרץ שטיפל בשני פצועים קשה, גבר כבן 40 היה מחוץ לבניין וסבל מפציעה מדממת בפלג גופו העליון, הוא היה בהכרה מלאה ופונה לבי"ח תוך כדי המשך טיפול רפואי מציל חיים לפציעה בחזה ממנה סבל. תוך כדי האירוע קראו לנו לפצוע נוסף שאותר בדירה אחרת בבניין, הוא נבדק בשטח ופונה גם כן לבי"ח רמב"ם כשמצבו בינוני והוא סבל מחבלות בחזה ובראשו."

מבדיקה ראשונית של המשטרה עולה כי ישנה היכרות מוקדמת בין המעורבים אשר גרים באותו הבניין.  הקטטה ביניהם החלה ככל הנראה לאחר שהיו שרויים בגילופין. 

עוד בחיפה וקריות
מיכאל פרוסמושקין 11/03/2019
מיכאל פרוסמושקין 09/03/2019
מיכאל פרוסמושקין 07/03/2019
מיכאל פרוסמושקין 04/02/2019
מיכאל פרוסמושקין 31/01/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
ההרשמה לשנה הבאה בפתח
מעכו תבוא בשורת התיירות
 סיירת ההורים תפסיק את פעילותה
סיירת ההורים תפסיק את פעילותה
 מלונדון להדרכה בתחנת מדא בעדי
מלונדון להדרכה בתחנת מד"א בעדי
התרגשות מהולה בעצב
סקר אור ירוק: מסוכן ללכת ברגל בתא
סקר אור ירוק: מסוכן ללכת ברגל בת"א
רשת האופנה מקימי באירוע השקה
מאור ומירן בוזגלו
הזוג הלוהט של הכדורגל הישראלי