חיפה וקריות

אישום: סחרו בנשים לצורך זנות

כתבי אישום שהוגשו נגד שבעה נאשמים, בהם בני זוג ובנם, מייחסים להם מעורבות בהבאתן של נשים ממדינות חבר העמים לישראל, לשם העסקתן בזנות בדירות שונות בירושלים ובחיפה

כתב לוקאל 25/09/2018
כתבי אישום נגד שבעה נאשמים (תמונה להמחשה iclipart)

פרקליטות מחוז ירושלים, באמצעות עו"ד ג'ני אבני, הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד 7 נאשמים, בהם בני זוג ובנם בגין עבירות סחר בנשים לצורך העסקתן בזנות, סרסרות ועוד.

 על פי כתב האישום, בין החודשים אפריל עד אוגוסט 2018, עסקו הנאשמים בהבאתן של נשים ממדינות חבר העמים לישראל, לשם העסקתן בזנות בדירות שונות בירושלים ובחיפה.

לצורך איתורן של נשים להעסקתן בזנות בישראל, יצרו הנאשמים קשר עם אנשי קשר, האחד תושב רוסיה והשני תושב אוקראינה. בהתאם לעסקאות שנרקמו בין הנאשמים לבין השניים, עבור כל אישה אשר אותרה על ידי אנשי הקשר, ואשר עזבה את מדינת מגוריה והועסקה בזנות בישראל באחד מבתי הבושת אשר בניהולה של הנאשמת ז"ב שילמו הנאשמים לאנשי הקשר "דמי שימוש" שבועיים בסך של כ-200-250 דולר.

עם הגיען לארץ פוזרו הנשים בבתי הבושת השונים בירושלים ובחיפה, ובהתאם להנחיות של הנאשמות ז"ב ומ"א הנשים אשר הועסקו בזנות בבתי הבושת נהגו לגבות מהלקוחות 400 ₪ עבור מעשה זנות, ומתוך סכום זה מסרו 200 שקל לנאשמות הנ״ל.

שני נאשמים נוספים היו מעורבים אף הם בהבאת נשים לשם העסקתן בזנות בבתי הבושת של הנאשמות הנ״ל, ונאשמת נוספת הייתה מעורבת בהפעלת בתי הבושת.

באופן האמור הביאו הנאשמים לישראל במהלך החודשים האמורים 11 נשים.

 הפרקליטות ביקשה לעצור ארבעה מבין הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם. בנוגע ליתר הנאשמים ביקשה הפרקליטות להטיל עליהם תנאים מגבילים עד תום ההליכים.

עוד בחיפה וקריות
מיכאל פרוסמושקין 06/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 01/10/2019
מיכאל פרוסמושקין 30/09/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אין מקום בקייטנה
אין מקום בקייטנה
שומרי היערות
מרצ עם גיזנבורג
"נאבקים על חיי הילדים"
שוחים ומצליחים
סער זהבי (הנשיא שקדם לירדן פייביש), רועי זהבי ומשה זהבי בטקס חילופי נשיאי הלאו
חילופי נשיאים במועדון הצעירים של הליונס כ"ס
מופע קסמים מונוטוני
שבוע של פעילויות לכל המשפחה באושילנד
כמה אהבה