חיפה וקריות

שגריר ישראל באוסטרליה רוכב למען רמב"ם

אירוע רכיבת אופניים המוני, בהשתתפותם של יותר מ-80 רוכבי אופניים, נערך באזור מלבורן שבאוסטרליה, במטרה להעלות מודעות ולגייס מימון למחקר פורץ דרך במרכז הרפואי רמב"ם, העוסק בניבוי ולמניעת מוות פתאומי לבבי בילדים ובצעירים

כתב לוקאל 12/11/2018
מארק סופר (מימין), דיוויד סאות'וויק וורד הראל (צילום: פינקוס קייליך, אגודת ידידי רמב"ם באוסטרליה)

אירוע רכיבת אופניים המוני, בהשתתפותם של יותר מ-80 רוכבי אופניים, נערך בשבוע שעבר באזור מלבורן שבאוסטרליה, במטרה להעלות מודעות ולגייס מימון למחקר פורץ דרך במרכז הרפואי רמב"ם, העוסק בניבוי ולמניעת מוות פתאומי לבבי   (Sudden Cardiac Death)בילדים וצעירים. בתום האירוע גויסו בהצלחה אלפי דולרים אוסטרלים למען המטרה החשובה.

 את האירוע יזמו אגודת ידידי רמב"ם באוסטרליה, בראשותה של ורד הראל, ובשיתוף עם מועדון רוכבי האופניים מכבי הפועל באזור, כחלק מציון חגיגות ה-70 למדינת ישראל ותמיכה בבית החולים הגדול בצפון הארץ. את המסלול, 50 ק"מ אורכו, הוביל שגריר ישראל באוסטרליה, מארק סופר, אשר ציין במעמד האירוע את הקשר החם שיש לו עם בית החולים – המקום בו נולדו שניים מנכדיו. באירוע לקח חלק גם נציג האזור לפרלמנט האוסטרלי, דיוויד סאות'וויק, מרג'יימי היימס, ראש עיריית הרשות העירונית גלן איירה וכן בכירים בקהילה היהודית.

 "רמב"ם הוא אחד מבתי החולים החשובים בישראל ומספק שירותי רפואה לכמעט רבע מאוכלוסיית ישראל", אמר השגריר סופר, "כבית החולים הגדול בצפון ישראל יש לו אחריות ייחודית בעתות חירום וחשיבותו רק הולכת וגדלה. כמי שקשור גם באופן אישי לבית החולים, בו נולדו שניים מנכדיי, אני שמח לתרום את חלקי לקידום המוסד הרפואי הנהדר הזה". 

 


עוד בחיפה וקריות
חשבנו שיעניין אותך גם...
תינוקת אושפזה בגלל חבלות
סגווי בִשביל ישראל
מסע חוצה ישראל בסגווי יוצא לדרך
מספר פצועים בתאונת דרכים בכביש 60
מספר פצועים בתאונת דרכים בכביש 60
'איו דיווחים על עקיצות של זבוב החול בכפ"ס'
בית המשפחה שספג פגיעה ישירה במושב משמרת
מצב הפצועים בבית שנפגע מרקטה במושב משמרת
חן אלמליח
אירוע שקיעה במוזיאון ארץ ישראל
נפתח "סטרוליק" בפארק
הכרוניקות של תיאטרון חיפה
הכרוניקות של תיאטרון חיפה