חיפה וקריות

האקדמיה המוניציפאלית קהילתית

אסיף איזק, ראש המועצה האזורית חוף הכרמל: "נטפח, נכשיר ונצייד את כלל משרתי הציבור במרחב המועצה בכלים הדרושים למילוי תפקידים על מנת שיוכלו לבצע את תפקידם מול הקהילה בצורה יעילה ומקצועית"

כתב לוקאל 26/11/2018
מועצת חוף הכרמל (צילום: אבי ברומברג)

האגף המוניצפאלי במועצה האזורית חוף הכרמל יחנוך בשבועות הקרובים תוכנית חדשנית ופורצת דרך שתלווה על ידי "המרכז האקדמי כנרת" להדרכה, הכשרה וליווי מקצועי של חברי המליאה, הוועדים המקומיים, הנהלות יישוביות ועובדי המועצה האזורית חוף הכרמל.

מטרת התוכנית הינה להקנות למשרתי הציבור והמתנדבים בישובים ארגז כלים ניהוליים ומקצועיים על מנת שיוכלו לבצע ולנהל בבטחה ובמקצועיות את פעילותם הציבורית ובכך להעלות את רמת השירות לתושב.

במועצה מסבירים כי, היכולת לנהל מערכת שלטון דו רובדי הינה מורכבת ומאתגרת, אך יחד עם זאת מאפשרת חופש פעולה להנהגה היישובית, בניהול וביצוע פרויקטים על פי צרכי ואופי היישוב. חברי מליאה, חברי ועד, מתנדבים ביישובים ועובדי המועצה מהווים חלק בלתי נפרד מהמערכת השלטונית והם מהווים את הזרוע הביצועית של המועצה במגוון התחומים המוניציפליים והקהילתיים כאחד.

כחלק מהרצון לצייד את כלל משרתי הציבור בכלים הראויים, הרלוונטיים והחדשניים ביותר לביצוע תפקידים תחל האקדמיה המוניציפאלית קהילתית של חוף הכרמל את בפעילותה ( 24.12.18 ) בסדרת מפגשים ותקנה למשתתפים ראייה רחבה ופרטנית של הכללים לפעילותם ועשייתם הציבורית.

תוכנית ההכשרה תיגע בכל הקשור לשלטון הדו רובדי, סמכויות, קהילה, יזמות, חקלאות ומרחב כפרי ועוד. תכנית הכשרה הינה רק הפתיח להמשך הפעילות השנתית המתוכננת. פעילות האקדמיה תימשך בהתאם לצרכים שיעלו בהמשך הדרך.

 

 

 

 

 

עוד בחיפה וקריות
כתב לוקאל 21/11/2018
כתב לוקאל 19/11/2018
כתב לוקאל 05/11/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
חורש בשטח התכנית. התושבים מתנגדים להרס הטבע
עשרות התנגדויות הוגשו לתוכנית הבניה "דרום גלילות"
הדוד אלנה טספהון, בנו יגזציאוו טספהון, אלבל סמואל ובני המשפחה באיחוד המרגש בנתבג
יציאת אתיופיה
מהפכה דיגיטלית בעיריית רמה"ש
עתירת קהילת יונתן
עתירת קהילת יונתן
נשיא המדינה בביקור תנחומים בבית משפחת הרב אטינגר
נשיא המדינה בביקור תנחומים בבית משפחת הרב אטינגר
 העירייה סירבה לאשר ליש עתיד להקים סוכה ציבורית בעיר
העירייה סירבה לאשר ל"יש עתיד" להקים סוכה ציבורית בעיר
תנו לקרוא בשקט
תלמידי חטיבת אלון למען הגימלאים
תלמידי חטיבת אלון למען הגימלאים