חיפה וקריות

הדוד מאוסטרליה

תורם מסתורי מאוסטרליה שלח מאות מתנות לילדי בית החולים "אות" ב"רמב"ם"

כתב לוקאל 09/12/2018
חלוקת המתנות לילדי רמב"ם (צילום: פיוטר פליטר)

מאות מתנות, 1,150 צעצועים ליתר דיוק, הגיעו לפני כמה ימים במשאית מיוחדת אל הקריה הרפואית "רמב"ם", במטרה לשמח את ילדי ביה"ח "רות" לילדים שבקמפוס המרכז הרפואי, במהלך ימי החנוכה. המשלוח הייחודי הינו תרומתו של נדבן אוסטרלי, אשר ביקש להישאר בעילום שם ומכונה בפי צוות ביה"ח "הדוד מאוסטרליה". גם בשנתיים הקרובות, בזמן חג החנוכה, צפויים להגיע משלוחי מתנות בסדר גודל שכזה אל ילדי בית החולים, כך התחייב התורם המסתורי.

הצעצועים, בובות, משחקים ואריזות הפתעה שונות המיועדים לגילאי 18-0, הגיעו באמצעות חברת דיאמנט צעצועים אל בית החולים, ומשפרקו את עשרות הארגזים מהמשאית, החלו הצוותים בפעילות חלוקת המתנות בין מחלקות האשפוז השונות בביה"ח "רות" לילדים. על המשימה המרגשת היו אמונות כמה מילדות עובדי "רמב"ם", אשר ביקשו לתרום מזמן חופש החג שלהן ולשמח את ילדי בית החולים. יתר הצעצועים הועברו לאכסון ב"חדר המתנות" של בית החולים, המשמש את ילדי "רמב"ם" במשך כל ימות השנה.

במחלקת ילדים א' שבביה"ח, פגשו המתנדבות את דניאלה אברמוב, בת 10 מחדרה, אשר השתחררה בדיוק באותו היום אחרי כמה ימי אשפוז במחלקה. אברמוב נהנתה לצאת מבית החולים עם מזכרת משמחת, והודתה למתנדבות הצעירות על המתנה שקיבלה. כמה חדרים על יד, פגשו הבנות את דויד, פעוט בן ארבעה חודשים מקריית אתא ואת אמו סופיה, אשר הגיבו בהתלהבות על ההפתעה הלא צפויה.

"אנחנו נתקלים בהרבה תורמים ומתנדבים בביה"ח, אשר נותנים מזמנם ומכספם למען הילדים שלנו", מסר צוות מחלקת הילדים, "אבל כאן מדובר במחווה מרגשת ומסקרנת במיוחד", אמרו. "מי יודע?", הוסיף אחד האחים במחלקה, "אולי בסוף יסתבר שזה סנטה קלאוס...", סיכם בחיוך.

 

משלוח משמח במיוחד. מאות מתנות מגיעות אל ילדי רמב"ם. צפו: https://youtu.be/SpPtrL30VGw

(צילום ועריכה: עופר גולן, דוברות רמב"ם)

 

 

עוד בחיפה וקריות
חשבנו שיעניין אותך גם...
חינוך למודעות ומניעת שרפות
חינוך למודעות ומניעת שרפות
40 שנות אופנה
40 שנות אופנה
חשד: תקף אדם אחר עם מוט ברזל
מדעי האושר בחיפה
לימודי מדעי האושר
נבחרת עיריית רעננה. מקום ראשון בפלייאוף התחתון
מייצגים את העירייה בכבוד
כך העבודה פוגעת לנו בבריאות
וורקוחולי : כך העבודה פוגעת לנו בבריאות
אלמונים פיזרו שקיות של רעל עכברים
אלמונים פיזרו שקיות של רעל עכברים
עוברים שדרוג