חיפה וקריות

שני הרוגים בתאונה קשה בחיפה

שני בני אדם נהרגו בתאונה בכביש 4 בחיפה. מפרטי האירוע עולה כי הרכב התהפך מסיבה שטרם ברורה ועלה באש

מיכאל פרוסמושקין 11/01/2019
זירת התאונה (צילום: חיים עטיה תיעוד מבצעי מד"א)

שני בני אדם נהרגו הלילה (שישי) בתאונת דרכים בחיפה לאחר שרכב עלה באש בעקבות התהפכות. 

סמוך לשעה 04:20  התקבל דיווח על רכב שהתהפך ועלה באש, בכביש 4 בדרך ישראל בר יהודה, סמוך למחלף הקריות בחיפה. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א, כיבוי, איחוד הצלה ומשטרה. לכוחות הרפואה לא נותר אלא לקבוע את מותם של שני נוסעי הרכב. 

הפראמדיקים של מד"א  בנימין מורס ושלמה בן עמי סיפרו:"מדובר בתאונה קשה ומזעזעת, כבר מרחוק ראינו עשן ואש גדולה וכשהגענו הבחנו ברכב הפוך על הגג שעולה באש ולא ניתן היה להתקרב, מחוץ לרכב שכב גבר מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה ובתוך הרכב הבוער נלכד אדם נוסף, לאחר שהכבאים הגיעו וסיימו את  פעולות הכיבוי וניתן היה לגשת לרכב, ביצענו בדיקות רפואיות, ולצערנו שני הנוסעים היו ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם במקום. "

משירותי הכיבוי נמסר כי ארבעה צוותי לוחמי אש הוזנקו למקום ובמהלך פעולות הכיבוי זיהו שני גברים ברכב הבוער. מפקד המשמרת רב רשף מרזוק חמוד תיאר כי בעוד הרכב אחוז להבות עלה בידי הלוחמים לחלץ מתוכו את אחד הנוסעים. הנוסע השני היה לכוד ברכב המעוך אשר לצורך כיבוי השתמשו הלוחמים בקצף כיבוי למרבה הצער הסתיים האירוע במותם של השניים.

רס"ר אסף נגרין אשר היה הראשון להגיע לזירה מתאר: "זירה קשה ומזעזעת. כאשר הגענו זיהינו רכב בוער כולו כלפיד. בכדי להנמיך את גובה הלהבות נתנו מכת מים ראשונית ואז זיהיתי כי ישנו גבר במושב הנהג. מיד ניגשנו וחילצנו אותו  מתוך הרכב, בעודו ממשיך לבעור. זיהינו גבר נוסף אשר היה לכוד והרכב היה צמוד לבטונדה כך שלא התאפשרה גישה. משכנו את הרכב בעזרת כננת והסרנו את הדלת באמצעות כלים הידראוליים ורק אז עלה בידינו להוציאו. למצער, הסתיים האירוע בגביית חיי השניים".
 
ישראל שכטר מתנדב זק"א צפון, אמר "כאשר הגענו לזירה הרכב בער באש. לוחמי האש חילצו את נוסעי הרכב ללא רוח חיים. צוות מורחב זק"א צפון טיפלנו בגופות ההרוגים ובאיסוף הממצאים" והוסיף "סיבות התאונה נחקרות ע"י בוחני התנועה. אני פונה שוב לנהגים ובעיקר לצעירים סעו בזהירות שמרו על עצמכם, יש לכם משפחה בבית שמחכים לכם". 


בוחני התנועה של המשטרה החלו בבדיקת נסיבות התאונה. 

עוד בחיפה וקריות
מיכאל פרוסמושקין 24/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 23/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 13/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 30/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
גיא רולניק בהרצאתו " פייסבוק - המפעל המזהם הגדול בהיסטוריה"
האדריכלית טלי שרמן
אדריכלית עיר חדשה ברעננה
כיצד מאמן עסקי יעזור לכם בשינוי קריירה?
כיצד מאמן עסקי יעזור לכם בשינוי קריירה?
תלמידי אמית טכנולוגי באשקלון
תאטרון עולה באשקלון
תקרית אלימה בבית ספר רמז
תקרית אלימות חמורה בבית ספר "רמז"
חגיגות יום הולדת 70
הרסגור-הנדין, מזמין את התושבים
אוטובוס בשבת עד לחוף הים
המכרז הוא תוצאה של חלמאות
"המכרז הוא תוצאה של חלמאות"