חיפה וקריות

גופת גבר נמצאה בחנות בחיפה

עובר אורח הבחין בגבר ואישה חבולים בתוך חנות סגורה בחיפה. צוותי הצלה שהוזעקו קבעו מותו של הגבר ופינו את האישה לבית חולים במצב בינוני. המשטרה פתחה בחקירה

מיכאל פרוסמושקין 07/03/2019
זירת האירוע (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

גבר ואישה נמצאו חבולים בבית עסק בחיפה - מותו של הגבר(76) נקבע במקום והאישה (72) פונתה לבית חולים.

סמוך לשעה 22:35 התקבל דיווח מאזרח כי הבחין דרך חלון הראווה של חנות ברחוב החלוץ בחיפה בגבר ואישה שעפ"י החשד חבולים ונמצאים ללא הכרה. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א, איחוד הצלה ומשטרה. 

חובשים ופראמדיקים העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של גבר  ופינו לבי"ח רמב"ם אישה  במצב בינוני עם חבלות בראש ובגפיים. 

פראמדיק מד"א עופר ויניק סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר ואישה שוכבים בתוך החנות. הגבר היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה והאישה הייתה בהכרה מעורפלת. ערכנו בדיקות רפואיות ראשונית, הגבר היה ללא דופק וללא נשימה, ביצענו בו פעולות החייאה אבל לצערנו בסופן נאלצנו לקבוע את מותו. האישה שסבלה מחבלת ראש טופלה בשטח ופונתה במצב בינוני לבי"ח."

אברימי לינשה חובש באיחוד הצלה סיפר: "עוברי אורח שברו את חלון הכניסה לאחר שזיהו כי הגבר ואישה שנעולים בפנים מדממים וחבולים וזקוקים לסיוע רפואי. יחד עם צוות אמבולנס של איחוד הצלה ביצענו החייאה על הגבר שנפצע אנושות אך למרבה הצער בתום מאמצי ההחייאה נקבע מותו. כמו כן הענקנו סיוע רפואי ראשוני לגברת שנפצעה בינוני עד קשה".

מהמשטרה נמסר: החנות היתה נעולה מבפנים כך  שהחשד בדבר גורם שלישי שפגע בהם הוסר כבר בתחילה ומלאכת ניתוח הזירה המשיכה אל תוך הלילה, לרבות חקירת ההרס הרב שהיה במקום, עד לקבלת הממצאים,  כי ככל הנראה חלקים מהתקרה של החנות קרסו וכתוצאה מכך נגרמו הפגיעות בראשו של המנוח וחתכים על גופה של האישה. חקירת האירוע בשלב זה נמשכת, עד למיצוי כלל הממצאים הנדרשים.


עוד בחיפה וקריות
חשבנו שיעניין אותך גם...
שינוי בהסדרי התנועה בכביש 4
הירוקים עם גינזבורג
הירוקים עם גינזבורג
שלטי רחוב חדשים בהרצליה:
"מקומי ברעננה"
שוחה להצלחות
פרויקט משכנות נחלים של חברת משהב בפתח תקווה
הסתיימה המכירה בפרויקט משכנות נחלים בפ"ת
תלמיד בימת הנוער התקבל לסדרה חדשה
תכשיטים נגנבו מבית שבעליו שהו בחופשה
בעלי הבית שהו בחו"ל, הגנבים חגגו