חיפה וקריות

סדנאות שף לילדים ונערים עם מוגבלויות

מסעדת BBB בעופר הקריון ערכה סדנאות שף לילדים ונערים עם מוגבלויות

כתב לוקאל 19/03/2019
גל פרידמן, יניב רונן, ניב קריספין, ים אלגברי, שף דויד אלחדף
צילום: אסף לוי

ילדים ונערים עם מוגבלויות הגיעו אמש  למסעדת BBB  בעופר הקריון, לחגוג יום הולדת לים אלגברי, אחד מחברי הקבוצה. את היומולדת חגגו בסדנת שף מיוחדת לילדים ונערים עם צרכים מיוחדים, במסגרתה למדו לבשל ולהכין את המנות שילדים הכי אוהבים: המבורגר, צ'יפס וקינוח מתוק.

הילדים, תלמידי בית ספר "צליל ים" פגשו במסעדה את שף הרשת דויד אלחדף אשר לימד אותם כיצד מכינים את המאכלים ולאחר שהם ראו כיצד הוא מכין ושמעו את הסבריו, הכינו אף הם את המנות, כפי שהשף לימד אותם, כשמסייעים להם בהכנת המנות, בהתנדבות מלאה ותוך הירתמות מושלמת, צוות העובדים והמלצרים שבמסעדה ובסוף הסדנה נהנו ממעשי ידיהם בארוחה מפוארת, בה אכלו את המאכלים אשר הכינו קודם לכן.

בסיום הסדנה כל משתתף קיבל מניב קריספין ויניב רונן מנהלי המסעדה, תעודת שף בה צוין שעבר סדנת שף במסעדת BBB וכן סינר וכובע שף ממותגים.

ניב אף ציין כי זו הפעם השנייה שילדים מבית ספר "צליל ים", בית ספר לילדים עם צרכים מיוחדים, מגיעים לסדנה כזו והם כבר חמש שנים עושים, בהתנדבות מלאה, את הסדנאות האלו לילדים ונערים עם מוגבלויות, מבתי ספר שונים בצפון הארץ. בהזדמנות זו בקשו השניים להודות לשף ולכל עובדי המסעדה שאף הם מתנדבים מידי שנה ולוקחים חלק בהנאה גדולה מאוד, בפעילות חשובה ומבורכת זו, הנעשית כולה כתרומה מלאה למען הילדים והנערים.

עוד בחיפה וקריות
חשבנו שיעניין אותך גם...
איתן גינזבורג נפרד ממועצת העיר
איתן גינזבורג נפרד ממועצת העיר
מחכים לצלצול
מחכים לצלצול
חריגות קרינה בגן "רותם"
רעננה בחרה: חיים ברוידא
קריטסל נפגש עם ועד נווה זמר
תודה למשמרות הזהב
תודה למשמרות הזה"ב
המועצה אישרה את המלצות ועדת הביקורת בנוגע לדו"ח מבקר העירייה
רוזנפלד. בחרתי לצאת מהסיפור שלי
"הקללה הפכה להיות ברכה"