חיפה וקריות

אופנוען נהרג בתאונה בקריות

רוכב אופנוע צעיר נהרג בהתנגשות עם רכב שעכמכד בשול הכביש סמוך לקרית אתא

מיכאל פרוסמושקין 05/04/2019
מותו נקבע במקום (iclipart)

 צעיר, כבן 18, נהרג היום (שישי) בהתנגשות עם רכב באזור הקריות.

סמוך לשעה 17:20 התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב כרמל על רוכב אופנוע שהתנגש ברכב עומד בשול הדרך בכביש 22 סמוך למחלף אתא דרום. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של צעיר. 

חובש בכיר רכוב על אופנוע מד"א איתי מזור סיפר: "מדובר בתאונה קשה מאוד, על הרכב הפרטי שעמד בשול הדרך היו פגיעות פח קשות בחלקו האחורי והואופנוע שנלכד בינו לבין גדר ההפרדה היה מפורק. הרוכב, צעיר כבן 18, שכב מעבר לגדר ההפרדה בשול הימני כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד. הענקנו לו טיפול רפואי בשטח וביצענו בו פעולות החייאה אבל הפציעות שלו היו אנושות ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."
 
חיים שפילברג, מתנדב זק״א צפון, אמר: ״מדובר בתאונה חזיתית בין רוכב אופנוע לרכב פרטי, מעוצמת הפגיעה הרוכב עף לצידי הכביש סמוך למעקה הבטיחות, כשהגעתי לזירה הרוכב היה עם פגיעה קשה וללא הכרה סייעתי בפעולות החייאה על הצעיר אך למרבה הצער לאחר זמן קצר פרמדיק נאלץ לאשר את מותו במקום, מתנדבי זק״א צפון טיפלו בגופת ההרוג בזירה הקשה.״
 
מהמשטרה נמסר: "מדובר בתאונה בין אופנוע לרכב שעמד בשול הימני ביציאה מכביש 22 , בכביש גישה שבין כביש 772 לאיזור התעשיה.
 גורמי רפואה קבעו במקום את מותו של רוכב האופנוע -  תושב בועיינה נוג'ידאת בן 18. בוחני התנועה במקום ממשיכים בחקירת הזירה, לצד הכוונת התנועה ע"י שוטרי מתנ"א והתחנה".



 

עוד בחיפה וקריות
חשבנו שיעניין אותך גם...
בואו להצטלם עם סנטה
כתב אישום בגין דקירה ברעננה
מרכז יזמות חדש נחנך בקריית ים
שבלולי קינמון ושקדים
"לרעננה יש פוטנציאל להיות עיר עוד יותר נהדרת"
המומחים של יקי
המומחים של יקי
קונסולית צרפת הגיעה לרעננה
מהו ביטוח משתלם לרכב עבורנו?