חיפה וקריות

אליפות כדורעף החופים הארצית

מעל 2,500 תלמידים השתתפו בטורניר כדורעף חופים שנערך בחוף נוה ים

כתב לוקאל 28/05/2019
אליפות כדורעף החופים הארצית
צילום אילוסטרציה iclip art

מועצה אזורית חוף הכרמל אירחה השבוע את טורניר כדורעף חופים לבתי הספר העל יסודיים הארצית, המתקיימת מידיי שנה. הטורניר התקיים בחוף נוה ים, בהפקה משולבת של התאחדות הספורט לבתי הספר בשיתוף עם המועצה האזורית חוף הכרמל ופארק המים נוה ים.

מדובר באירוע שיא של התאחדות הספורט לבתי הספר למועדונים הבית ספריים שבאחריותה. הטורניר המסורתי מהווה בין השאר מפעל הנצחה לספורטאי ופרח הטיס עמית כהן ז"ל.

השנה השתתפו למעלה מ- 2,500 תלמידים ותלמידות מגילאי ז' – י"ב מבתי הספר בכל הארץ, בניהם גם תלמידי ביה"ס המשותף וביה"ס גלים של המועצה האזורית חוף הכרמל.

השנה, לראשונה הוקצו מגרשי משחק לטובת טורניר כדורשת נשים, בטורניר לקחו חלק קבוצת הכדורשת של חוף הכרמל וקבוצות אורחות מהאזור.

רפי אבני מ"מ וסגן ראש המועצה: "אני מברך על הפעילות של התאחדות הספורט לבתי הספר בחוף הכרמל, אני מעוניין שהענף יהיה לחלק מתוכנית הלימודים של שיעורי הספורט בבתי הספר התיכוניים שלנו.  השנה אנו נרחיב את הפעילות לענף מיוחד וחשוב כדורשת נשים, בו משתתפות קבוצות הנשים של חוף הכרמל.

השנה, בסיום אירוע הכדורעף חופים לבתי הספר, נארח את קבוצות הליגה שלנו ונקיים טורניר עם קבוצות מהאגודות השכנות במטרה להפוך זאת למסורת".

עוד בחיפה וקריות
חשבנו שיעניין אותך גם...
סגן ראש העיר, דני הרוש, עם מתנדבי הליונס
כ-90 מנות דם נתרמו בכפר סבא
הגיעו להתרשם
הביוב ברחוב מגדל ברעננה
מתי תוחלף צנרת הביוב ברחוב מגדל ברעננה?
תלמידה שננשכה תובעת את העירייה ומשרד החינוך
עוגת תפוחים עם מיני קוקיס קרמל
עץ נפל ליד ביה"כ המרכזי
חשד: ניסה להצית בית על רקע סכסוך
אופנוען נפצע בתאונה בהרצליה