חיפה וקריות

צעיר נורה בחיפה

צעיר נורה בחיפה ונפצע אנוש. הוא פונה לבית חולים - שום מת מפצעיו. נבדק חשד כי נורה על ידי שוטר

מיכאל פרוסמושקין 30/06/2019
זירת האירוע (צילום: תיעוד מבצעי מד"א)

 צעיר, בן ההעדה האתיופית, נורה הערב (יום ראשון) למוות בחיפה.   

בשעה 20:10 התקבל דיווח על פצוע מירי ברחוב השיירה בחיפה. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום כוחות מד"א, איחוד הצלה ומשטרה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח רמב"ם צעיר כבן 20 במצב אנוש תוך כדי ביצוע פעולות החייאה. 
 
חובש בכיר רכוב על אופנוע מד"א גל סטבסקי סיפר: "כשהגעתי למקום ראיתי את הפצוע שוכב במרכז הכביש כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא  נשימה. הענקתי לו טיפול רפואי מיידי שכלל עיסויים ועצירת דימומים והוא פונה במהירות לבי"ח רמב"ם בניידת טיפול נמרץ של מד"א שהגיעה למקום תוך המשך ביצוע פעולות החייאה כשמצבו קריטי." בהמשך נמסר על מותו בבית החולים. 
 
מפרטים ראשונים עולה חשד כי הצעיר נורה על ידי שוטר. במשטרה ובמח"ש בודקים את נסיבות הירי. מהמשטרה נמסר: "בשעות הערב התקבל במשטרה דיווח על אירוע מצער בקריית חיים במהלכו נהרג צעיר כתוצאה מירי. כוחות משטרה הגיעו למקום ובבדיקה ראשונית של נסיבות הארוע, עולה כי שוטר שלא היה בתפקיד ושהה עם אשתו ושלושת ילדיו הקטנים בגן שעשועים סמוך למקום, הבחין בקטטה ברחוב בין מספר צעירים וניסה להפריד בין הצדדים. בשלב מסויים לאחר שהזדהה כשוטר, החלו הצעירים ליידות לעברו אבנים. השוטר שלטענתו חש בסכנת חיים ביצע ירי שנסבותיו נבדקות. הצעיר שנפצע מהירי פונה במצב קשה למרכז רפואי רמב"ם ובהמשך נקבע מותו בבית החולים.
השוטר נחבל מספר חבלות בפלג גופו העליון ופונה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים. המשך חקירת האירוע הועברה למחלקה לחקירות שוטרים".

 

עוד בחיפה וקריות
מיכאל פרוסמושקין 23/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 19/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 13/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
צחר רותם. להחזיר את הדרך והחזון למועדון
הכרוז מדבר
פעילות גיבוש של מורי אלון
יש להם פוטנציאל
השחרור: בין כאב לתקווה
"השחרור: בין כאב לתקווה"
קיץ מוזיקלי בפארק האחים אסנר
אירועי יולי מוסיקלי בפארק האקולוגי הוד השרון
פעילות בטעם קרמבו
תלש לחבור לעבודה את האוזן
אישום: תלש לחברו לעבודה את האוזן
אוטובוס של חברת מטרופולין
מטרופולין במקום אגד
רועי בן מנחם. ספר ילדים ראשון
סוד ההצלחה