יהודה ושומרון

הרוג בפיגוע ירי ליד אריאל

הרוג ופצועים בפיגוע ירי מתמשך ליד אריאל

כתב לוקאל 17/03/2019
פיגוע ירי בסמוך לאריאל
iclipart

אירוע ירי מתגלגל בצומת אריאל: 

מחבל שהגיע לצומת דקר חייל וגנב את נשקו וירה, במקום הרוג ופצוע קשה(בטיפול צוות ש"י). המחבל גנב רכב המשיך בנסיעה וירה בצומת אבישר ופצע אזרח בינוני. המצוד אחרי המחבלים נמשך.

בזירה - נרצח ישראלי 1 וישראלי נוסף נפצע קשה בראשו מפונה לבלינסון המחבל ששדד רכב בצומת המשיך לגיתי אבישר ירה ופצע קשה ישראלי נוסף שפונה לבלינסון המחבל נמלט ונטש את הרכב באזור הכפר בורקין.

 

בהערכת מצב של אגף הבטחון של המועצה האזורית שומרון יחד עם מערכת הבטחון הוחלט לסגור את השערים של ברקן ואזור התעשייה ברקן. מכיוון שהמחבל מסתובב חופשי,

יוסי דגן ראש המועצה האזורית שומרון בתגובה לפיגוע המשולב: "אנחנו מחזקים את חיילי צה"ל הגיבורים, סומכים על מערכת הבטחון וצה"ל שיגיעו למחבלים השפלים הללו ויחסלו אותם, 
אנחנו לעולם לא נשבר, לעולם לא נסוג, ההתיישבות בשומרון היא חלק מעם ישראל וחלק ממדינת ישראל.  כל תושבי השומרון יחד עם כל אזרחי מדינת ישראל מחזקים סומכים על צה"ל ומחזקים את החיילים הגיבורים".

דובר מד"א, זכי הלר:בהמשך לפיגוע הירי סמוך לאריאל: 
חובשים ופרמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח בלינסון שני פצועים קשה מירי, בהם: גבר כבן 35 מורדם ומונשם וצעיר כבן 20 מעורפל הכרה.נפגע אנוש עדיין בשטח.

חובש רפואת חירום במד"א חננאל הס סיפר:

 "כשחלפתי בצומת אריאל עם רכב לימוד הנהיגה עליו אני עובד הבחנתי בהמולה. ראיתי חיילים רצים ושמעתי קולות ירי. הבנתי שמתרחש משהו והזעקתי כוחות גדולים של מד"א למקום. כשפסקו היריות יצאתי מהרכב ראיתי צעיר כבן 20 שוכב מחוסר הכרה עם פציעות מירי בפלג גופו העליון.  ביצענו בדיקות רפואיות ומצבו היה אנוש".

פראמדיק מד"א דניאל ויסברג סיפר: "כשהגענו לצומת אריאל הובילו אותנו לגבר כבן 46 ירוי בפלג גופו העליון, הוא היה מחוסר הכרה. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הרדמה והנשמה ופינינו אותו במהירות לבי"ח כשמצבו קשה ויציב."


פרטים נוספים בהמשך. 

עוד ביהודה ושומרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
מה עם מפגש סוקולוב?
"אני מגיע לסיבוב השני עם מקדמה יפה מאוד"
מתכון לסושי פירות
 ערב סיום המלגאים
ערב סיום מקבלי המלגות ברמה"ש
הלכה על הקמפיין
הלכה על הקמפיין
פצועים מפגיעת רקטה בשדרות
פצועים מפגיעת רקטה בשדרות
שלושה נרצחו תוך שעתיים בלוד
איך לבחור נכון ריהוט לחדר ילדים
איך לבחור נכון ריהוט לחדר ילדים