יהודה ושומרון

נשיא המדינה בביקור תנחומים בבית משפחת הרב אטינגר

נשיא המדינה קיים היום ביקור תנחומים בבית משפחתו של הרב אחיעד אטינגר ז"ל שנרצח בפיגוע בצומת אריאל

כתב לוקאל 20/03/2019
נשיא המדינה בביקור תנחומים בבית משפחת הרב אטינגר
צילום: דוברות בית הנשיא

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין קיים היום, רביעי, י"ג באדר ב', 20 במרץ, ביקור תנחומים בבית משפחתו של הרב אחיעד אטינגר ז"ל שביישוב עלי. הרב אטינגר ז"ל נרצח בפיגוע בצומת אריאל ביום ראשון, י' באדר ב', 17 במרץ.

 

בביקורו בבית משפחת אטינגר, פגש הנשיא את אלמנתו וילדיו של הרב ושוחח עם המשפחה על הקשרים המשפחתיים הענפים בין משפחתו של הרב אטינגר ז"ל ומשפחת ריבלין, ואמר כי "הרב היה לנו להשראה ולמופת."

 

״זעקתך, מהדהדת מקצה הארץ ועד קצה,״ אמר הנשיא לתמר אלמנתו של הרב אחיעד ז״ל. ״באנו הנה ונלחמנו על הארץ שלנו ולא נעצור לרגע. עלינו להיות חזקים באמונתנו, בטוחים בצדקתנו. חזרנו לארצנו ואף אחד לא יוציא אותנו מכאן.״

 

הנשיא שוחח עם המשפחה על הכאב הגדול ושמע מהם על הצורך באחדות ובקירוב לבבות במיוחד בימים אלה. ״אנחנו צריכים להתגייס כולנו להעצים את הישיבה ממקום של אור ולהמשיך את מפעל חייו,״ אמרה תמר אלמנתו. הנשיא השיב שיעשה כל שניתן על מנת לסייע לפיתוח הישיבה והמשך צמיחתה. ״החזון של הרב אחיעד הוא החזון של כולנו,״ אמר הנשיא.

 

בטרם יצא, פנה הנשיא אל תמר, ואמר: ״דעי לך שכוחך ועוצמתך, מותירים בכל אדם שמאזין לך רושם בל ימחה. אני מאמץ אותך אל ליבי ומבקש לעמוד לצידכם בכל אשר אוכל."

עוד ביהודה ושומרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
ירידה במספר החופים הנקיים בארץ
ירידה במספר החופים הנקיים בארץ
"אנו רק מחכים להתחיל לעבוד"
"בכוונתי להקים מנהלת להתחדשות עירונית"
חתמו הסכמי עודפים
'המסר שלנו ניצח'
בקשה לתביעה ייצוגית נגד העירייה
160 קייטנות בחופש הגדול
160 קייטנות בחופש הגדול
מרכיבים קואליציה (פרשנות)