ירושלים

בן 13 נהרג מפגיעת רכב

רכב שסטה מכביש בתל אביב, מסיבה שטרם ברורה, פגע בשני נערים שהיו על המדרכה. אחד מהם נהרג ואחר נפצע קשה. מעצרו של הנהג הפוגע, תושב ירושלים, הוארך בבית המשפט

מיכאל פרוסמושקין 27/07/2018
בן 13 נהרג מפגיעת רכב
זירת התאונה (צילום: דוברות מד"א)

 נער, כבן 13, נהרג ואחר נפצע קשה מפגיעת רכב הלילה (שישי) בתל אביב. 

 החובשים של מד"א אהרון פישר ושלום קליין סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את הרכב עם השמשה המנופצת והפגיעות בחלקו הקדמי על המדרכה. במרחק של מספר מטרים ממנו שכב על הכביש נער כבן 13 בהכרה. תוך כדי הבדיקה הראשונית ביצענו סריקה בזירה ובמרחק רב איתרנו פצוע נוסף כשהוא ללא דופק וללא נשימה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה, מיד התחלנו להעניק לו טיפול רפואי מציל חיים והוא פונה האמבולנס לבי"ח תוך כדי פעולות החייאה. הפצוע ששכב על הכביש פונה גם כן כעבור מספר דקות כשמצבו בינוני והוא סובל מפציעות בפלג גופו העליון." כאמור, בהמשך נקבע מותו של אחד הנערים. 


מחקירה ראשונית עולה כי נהג הרכב הפוגע הגיע בנסיעה מרחוב שי עגנון ובצומת ככל הנראה איבד שליטה על הרכב ובמקום לפנות שמאלה המשיך ישר ופגע בשני הולכי הרגל אשר עמדו על המדרכה. 
 
נהג הרכב הפוגע, תושב ירושלים כבן 23 , נעצר ע"י המשטרה והועבר לחקירת בוחני התנועה.  לאחר שבית משפט השלום הורה על שחרורו למעצר בית, המשטרה ביקשה עיכוב ביצוע,  הגישה ערעור לביהמ"ש המחוזי וזה קיבל את עמדת המשטרה והורה כי הנהג הדורס יישאר במעצר עד יום ראשון.

 

עוד בירושלים
חשבנו שיעניין אותך גם...
ראש העיר ומנכל אשלים דר סולימאני
בצפת מאיצים תהליכים לפיקוח מערך החינוך עד גיל 3
חגגו חנוכריסמס
יור המועצה הדתית ברעננה, אריה פרידמן
אירוע הפתיחה לחודש הענווה נדחה
טקס ההוקרה לפעילי הסביבה
פעילי סביבה מכ"ס קיבלו אותות הוקרה
פרסום ראשון: ראש העירייה הורה על דחיית הדיון בנושא תוכנית פינוי בינוי בשכונת תקומה
8 פצועים בהם 1 בינוני בתאונה בכביש 60
הרצליה מובילה במספר הדירות החדשות בשרון
ההתחלה של "אתחלא"