ירושלים

עיר הבירה- בבירה

בירושלים מציינים 14 שנים של בירה בבירה עם עיר הבירה - פסטיבל הבירה בירושלים 2018. בתוכנית: 120 טעמי בירה מהארץ והעולם, לצד הופעות חיות של הג'ירפות, מרסדס בנד, נצ'י נצ' מארח את סימה נון, Full Trunk, The paz band ו- DJ's שינגנו אל תוך הלילה

אתר לוקאל 08/08/2018
פסטיבל הבירה בירושלים אשתקד (צילום: עידו ניתאי)

פסטיבל הבירה בירושלים, פסטיבל הבירה הגדול והמגוון בישראל, יציין השנה (29-30.8.18) את שנתו ה-14, עם 120 טעמים שונים של בירות מהארץ והעולם, לצד הופעות חיות וDJ'sמקומיים.

 ביום רביעי, 29 באוגוסט, יעלו על הבמה שתי אגדות רוק מובילות בישראל; מרסדס בנד וג'ירפות. עוד קודם לכן הדי.ג'יי האגדי אורי לוי (Mantra), ממייסדי הסצנה האלקטרונית הירושלמית, יפתח את הערב ואחריו תעלה הלהקה Full Trunk. הדיג'יי בן דויד, רזידנט הפסטיבל, גם השנה יגיע במיוחד מניו יורק וינצח על האווירה בערב הראשון, שבסיומו יארח את הדי.ג'יי העולה המבטיח רמוטו (Ramuto).

ביום חמישי, 30 באוגוסט, יעלה על הבמה המרכזית נצ'י נצ' שיארח את תגלית האינדי-ראפ סימה נון. את ההופעה יחממו The paz band ולסיום הדיג'יי בר לוי (TERRA) יחתום את הפסטיבל במסיבה אלקטרונית סוערת.

מבקרי הפסטיבל יוכלו למצוא בו, בין מגוון טעמי הבירות הקלאסיים, גם מספר לא קטן של בירות מיוחדות. המלביה יתארחו בפעם הראשונה בפסטיבל ויחשפו בירה המבוססת על מי ורדים המופקים בתהליך ידני, חף מחומרים משמרים ובעל ארומה משכרת. פרוטרי יציגו את Love Ale, בירת האהבה מבית מבשלת הדובים הישראלית שהושקה לאחרונה במהדורה מוגבלת כהזדהות עם מאבק הקהילה הלהט״בית. מבשלת שפירא תמזוג מחביות במהדורה מוגבלת פורטר שוקולד, שבושלה עם פולי שוקולד משובחים ויושנה בחביות עץ אקס בורבון במשך חצי שנה ומבשלת תוג הדרומית תציע לבאי הפסטיבל בירמסאלה - בירת חיטה בלגית קרמית ועשירה, המתובלת בתערובת צאי מסאלה.

 לראשונה יתארח בפסטיבל בנג'יואן - ואן נייד שמלהטט קוקטיילים מיוחדים המבוססים על בירה. באי הפסטיבל יוכלו לטעום שני סוגי קוקטיילים באירוע,  Zanzibeerשהוא קוקטייל טרופי על בסיס בירת לאגר בהירה, בתוספת רום, משוקשק עם מיץ אננס טבעי, קוקוס ומחית פסיפלורה. ואת ה-Cherry on, קוקטייל על בסיס בירה דובדבנים בתוספת רום מתובל המשוקשק עם חמוציות מי סוכר ונגיעת קסיס.

לצד הבירות יהיה במתחם גם דוכני מזון, מתחם אקססוריז ובגדים ועוד. עבור מי שירצה להמשיך את הערב גם בתום הפסטיבל, יתקיים 'מיני-פסט' אל תוך הלילה - הנחות ומבצעים מיוחדים יינתנו לבאי הפסטיבל במבחר מסעדות וברים ברחבי בעיר, כך שהחגיגה תימשך אל תוך הלילה.

עיר הבירה – פסטיבל הבירה בירושלים 2018, 29-30 באוגוסט החל משעה 18:00, גן העצמאות ירושלים. הכניסה מגיל 18 בלבד.


עוד בירושלים
כתב לוקאל 25/09/2019
כחמישה עשר באב
כתב לוקאל 12/08/2019
כתב לוקאל 04/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
צעיר נרצח ביפו
תהילה ינאי מנכלית משותפת COFACEBDI
איזו עיר במקום הראשון במדד היציבות הפיננסית?
הדוד אלנה טספהון, בנו יגזציאוו טספהון, אלבל סמואל ובני המשפחה באיחוד המרגש בנתבג
יציאת אתיופיה
מכתב נאצה הונח בפתח ביתו של עידן למדן
קובץ החלטות מועצת מקרקעי ישראל נכנס לתוקפו
קובץ החלטות מועצת מקרקעי ישראל נכנס לתוקפו
שבע שנות מאסר לנאשם בעבירות רכוש
אהוד מנור
שרים אהוד מנור
מתחם אילת. רמת השרון במקום החמישי במתחמי פינוי בינוי
רמת השרון במקום החמישי בהנפקת היתרי בנייה