ירושלים

"הנאשם עשה שימוש ציני במעמדו כמורה:

כתב אישום הוגש נגד מורה ממעלה אדומים בגין ניסיון לגרם מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14 ועבירות נוספות

כתב לוקאל 03/09/2018
כתב אישום נגד המורה (תמונה להמחשה iclipart)

פרקליטות מחוז ת"א (פלילי) הגישה (שני) כתב אישום לבימ"ש השלום בעיר נגד מורה ממעלה אדומים בן 37, בגין ניסיון לגרם מעשה מגונה בקטינה מתחת לגיל 14, ניסיון להטרדה מינית של קטינה מתחת לגיל 15 (ריבוי עבירות) והשמדת ראיה.

 על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עורך הדין מיטב דגן, משטרת ישראל ניהלה חקירה יזומה שמטרתה מאבק בתופעת הפדופיליה באינטרנט. במסגרת החקירה, הונחתה שוטרת מימ"ר ת"א להיכנס לאתר צ'אט "טוטאל צ'אט" כקטינה בת 13. ב- 14.8.18 יצר הנאשם קשר ב"צ'אט" עם "הקטינה", כאשר הוא עושה שימוש בכינוי "מורה מחפש תלמידה" ומציג עצמו כגבר בן 25 מירושלים, והשניים החלו להתכתב. בהמשך, ניהלו הנאשם וה"קטינה" התכתבות. במהלך ההתכתבות בין הנאשם ל"קטינה", כשהנאשם מאמין ש"הקטינה" הינה כבת 13 שנים וכש"הקטינה" מבהירה לו כי אינה מנוסה בתחום המיני, ביצע הנאשם ב"קטינה" מעשים של הטרדה מיניות ומעשים מגונים, מספר פעמים, וכן גרימת מעשה מגונה.

 בבקשת המעצר כתב עוה"ד דגן כי "..הנאשם הינו מורה בחטיבת ביניים, ובמהלך ההתכתבות עם ה'קטינה' עשה שימוש ציני במעמדו כמורה, כדי לבסס את אמון הקטינה בו, ולנצל  אותו כדי לבצע בה עבירות מין.... בשל מהות העבירות, אופיין ונסיבות ביצוען, אין ספק כי נשקפת מן המשיב סכנה גבוהה ומוחשית לציבור הקטינים והקטינות בפרט. לפיכך,  אין כל חלופה שיש בה כדי לשרת ולהבטיח את מטרות המעצר, בטרם תוערך מסוכנותו על ידי שירות המבחן."

 

עוד בירושלים
זירת אירוע הדקירה בירושלים
מיכאל פרוסמושקין 21/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 12/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 09/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
בנגישות וברגישות
איך להצליח בלימודים האקדמיים?
סופגניות בציפוי גנאש
פינוי בינוי ראשון בקדימה-צורן
פרויקט ההתחדשות העירונית הראשון בקדימה צורן
קניון סירקין פותח דוכן שכולו טוב TNX
דוכן שכולו טוב נפתח בקניון עופר סירקין
עולים על מדים
השירות הווטרינרי מתגבר אכיפה
הסכם פשרה בתובענה ייצוגית נגד עיריית גבעתיים