ירושלים

צוות של משרד הבריאות הותקף במהלך ביקורת באטליז במבשרת ציון

במהלך ביקורת באטליז במבשרת ציון הותקף צוות של משרד הבריאות. בעקבות כך הוזעקה למקום המשטרה והוגשה תלונה. בתוך כך, הושמדו עשרות קילוגרמים של מזון לא ראוי למאכל

מיכאל פרוסמושקין 05/09/2018
אלימות נגד צוות אכיפה (iclipart)

צוות של משרד הבריאות הותקף היום (יום רביעי) במהלך ביקורת פתע באטליז במבשרת ציון. לאחר התערבות משטרתית הצליח הצוות לעשות את עבודתו ומזון רב הושמד. 


משרד הבריאות  הודיע על השמדת בשר, עופות, ודגים, במרכול ואטליז במבשרת ציון.  במהלך ביקורת של הרופאה הווטרינרית המחוזית ומפקחי שרות המזון של לשכת הבריאות ירושלים, בשיתוף הווטרינר הרשותי של מועצה מקומית מבשרת ציון, במרכול ואטליז נמצאו ליקויים תברואתיים. כמו כן נמצאו מוצרי בשר של עופות, בקר ודגים שמקורם אינו ידוע, חלקם מופשרים או שנארזו והוקפאו במקום ללא רישיון יצרן.
 
במשרד הבריאות טוענים כי בשעת השמדת מוצרי הבשר, העופות, והדגים שאינם ראויים למאכל אדם, הבריחו בעל העסק ועובדיו את מרבית המזון שנפסל ואף תקפו לכאורה את צוות המפקחים והרופאים הווטרינרים. למקום הוזעקה משטרה ואף הוגשה תלונה כנגד החשודים.
 
בהוראת הרופאה הווטרינרית המחוזית של משרד הבריאות הושמדו כ - 52 ק"ג של בשר, עופות ודגים, מזון נוסף שאינו ראוי למאכל, שנמצא בעסק ונפסל. 
 
משרד הבריאות ביחד עם מועצה מקומית מבשרת ציון, ימשיכו וינקטו בצעדי אכיפה. 

עוד בירושלים
חשבנו שיעניין אותך גם...
מתכוננים לשנה"ל תש"פ
בוטל היתר ההפעלה של בית מטבחיים בנצרת
בוטל היתר ההפעלה של בית מטבחיים בנצרת
בגלל המצעד: אלי אלוש התפטר מהקואליציה
המנהלת סיגל דוד וצוות תיכון הראשונים בהרצליה
פרס החינוך הארצי
ארבעה פצועים בתאונה בתל אביב
ארבעה פצועים בתאונה בתל אביב
ראש העיריה אמיר כוכבי, שינויים בצו הארנונה
פרסום ראשון: צפויים שינויים בתעריפי הארנונה בהוד השרון
יוקפאו הליכי הקמת ביה"כ הרפורמי
אליפות ARENA ישראל בשחייה