ירושלים

צוות של משרד הבריאות הותקף במהלך ביקורת באטליז במבשרת ציון

במהלך ביקורת באטליז במבשרת ציון הותקף צוות של משרד הבריאות. בעקבות כך הוזעקה למקום המשטרה והוגשה תלונה. בתוך כך, הושמדו עשרות קילוגרמים של מזון לא ראוי למאכל

מיכאל פרוסמושקין 05/09/2018
אלימות נגד צוות אכיפה (iclipart)

צוות של משרד הבריאות הותקף היום (יום רביעי) במהלך ביקורת פתע באטליז במבשרת ציון. לאחר התערבות משטרתית הצליח הצוות לעשות את עבודתו ומזון רב הושמד. 


משרד הבריאות  הודיע על השמדת בשר, עופות, ודגים, במרכול ואטליז במבשרת ציון.  במהלך ביקורת של הרופאה הווטרינרית המחוזית ומפקחי שרות המזון של לשכת הבריאות ירושלים, בשיתוף הווטרינר הרשותי של מועצה מקומית מבשרת ציון, במרכול ואטליז נמצאו ליקויים תברואתיים. כמו כן נמצאו מוצרי בשר של עופות, בקר ודגים שמקורם אינו ידוע, חלקם מופשרים או שנארזו והוקפאו במקום ללא רישיון יצרן.
 
במשרד הבריאות טוענים כי בשעת השמדת מוצרי הבשר, העופות, והדגים שאינם ראויים למאכל אדם, הבריחו בעל העסק ועובדיו את מרבית המזון שנפסל ואף תקפו לכאורה את צוות המפקחים והרופאים הווטרינרים. למקום הוזעקה משטרה ואף הוגשה תלונה כנגד החשודים.
 
בהוראת הרופאה הווטרינרית המחוזית של משרד הבריאות הושמדו כ - 52 ק"ג של בשר, עופות ודגים, מזון נוסף שאינו ראוי למאכל, שנמצא בעסק ונפסל. 
 
משרד הבריאות ביחד עם מועצה מקומית מבשרת ציון, ימשיכו וינקטו בצעדי אכיפה. 

עוד בירושלים
חשבנו שיעניין אותך גם...
עושים ספורט
מבשלים בשפת הסימנים
סלומון מתקופת האבן
מטפלת חשודה בגרימת שבר ודימום לתינוק
רוכב אופנוע כבן 23 נהרג בתאונה סמוך לראשלצ
רוכב אופנוע נהרג סמוך לראשל"צ
ספר מתכונים מהודר שניתן גם לתת כמתנה למארחים – חגיגה של אוכל טוב.
קולינריה במיטבה...
גל ירוק להולכי הרגל
גל ירוק להולכי הרגל בציר הרחובות דרך הפועל- הזמיר- בן יהודה בכ"ס
'התקבלה הכרעה דמוקרטית'