ירושלים

אישום: טלטלה תינוק וגרמה לו חבלה חמורה

כתב אישום הוגש נגד מטפלת מירושלים בגין תקיפת תינוק וגרימת חבלה חמורה. על פי כתב האישום כתוצאה מטלטול של התינוק הוא איבד את הכרתו ונגרמו לו נזק מוחי ולקות ראייה חמורה

כתב לוקאל 11/12/2018
גרמה לחבלה חמורה אצל התינוק (תמונה להמחשה iclipart)

 פרקליטות מחוז ירושלים (פלילי) הגישה לביהמ"ש המחוזי בעיר כתב אישום נגד תושבת העיר, בת 55, מטפלת בתינוקות בגין תקיפת תינוק בן שנה וחצי וגרימת חבלה חמורה.

הנאשמת עבדה בדירתה כמטפלת בתינוקות. ביום 1.5.2017 החלה הנאשמת לטפל בתינוק בן שנה וחצי. על פי כתב האישום, יומיים לאחר מכן אחזה בתינוק כאשר ראשו ללא תמיכה וטלטלה אותו בחוזקה. לאחר שהתינוק איבד את הכרתו, נמנעה הנאשמת להזעיק את כוחות ההצלה, ובמקום זאת התקשרה לבעלה ודיווחה לו על מצבו של התינוק. לאחר שיחה זאת דיווח הבעל למד"א כי התינוק איבד את הכרתו. כוחות מד"א שהגיעו למקום הבחינו בתינוק כשהוא מחוסר הכרה ומתקשה לנשום, וניסו לברר עם הנאשמת מה אירע לתינוק, אך זו שתקה ולא שיתפה עמם פעולה.

כתוצאה ממעשי הנאשמת נגרמו לתינוק: נזק מוחי נרחב בצקת מוחית ופגיעות נוספות– שבגינם פונה התינוק לטיפול נמרץ ושהה באשפוז במשך כשבועיים. כתוצאה ממעשי הנאשמת, סובל הקטין מלקות ראייה חמורה בעינו השמאלית ומלקות ראייה בעינו הימנית שבגינם עבר מספר ניתוחים; וכן מקשיים התפתחותיים משולבים ניכרים – בשל ליקויים אלו מצוי התינוק בהשגחה רציפה של הוריו ותחת מעקב וטיפול רפואי.

 

עוד בירושלים
מיכאל פרוסמושקין 24/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 14/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 11/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 07/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
הסברה על אופניים חשמליים
בחזרה למציאות
רחובות פותחת את שנת הלימודים
מהפכת המיחזור בנגב עולה שלב
צעיר נהרג בתאונת עבודה בקריות
דר ורה דרייזין - אחראית מרפאת כבד בוולפסון
חדש במרכז הרפואי 'וולפסון'
עילאי הרסגור הנדין. לשים גבולות
עיריית כפר סבא נגד רשות התעופה
ארבעת המופלאים
מישהו הזמין פורץ?