ירושלים

חג מולד שמח

עיריית ירושלים תחלק גם השנה עשרות עצי אשוח לתושבי העיר הנוצריים לרגל חג המולד

כתב לוקאל 17/12/2018
העירייה תחלק עצים לחג המולד (תמונה להמחשה iclipart)

גם השנה, תחלק  מחלקת הגננות בעיריית ירושלים בחינם כ-250 עצי אשוח לתושבי ירושלים הנוצרים החוגגים את חג המולד. חלוקת עצי האשוח תתקיים ביום חמישי 20.12.2018, ברחבת שער יפו בין השעות 12:00-9:00. החלוקה מותנת בהצגת תעודת זהות עדכנית עם כתובת מגורים בעיר העתיקה.

 חלוקת עצי האשוח מצטרפת לשורת הכנות ופעילויות עליהן עמלים אגפי העירייה השונים במטרה להכין את העיר לקראת החג. בין היתר יתלה אגף שפ"ע תאורה חגיגית ודגלים חגיגיים באזורים בהם נחגג החג כדוגמת הרובע הנוצרי ושכונת בית חנינא ובצירי התנועה של עולי רגל כדוגמת מאר-אליאס.

בנוסף, כבר בימים אלו תוגברו צוותי הניקיון באזורים אלו ובוצעו גיזומים בשטחים הפרטיים בכנסיות. כמו כן, אגף הרישוי התגייס על מנת לסייע ברישוי מהיר והסדרה של הירידים שיוזמת האוכלוסייה הנוצרית ברובע הנוצרי לקראת החג. זאת ועוד, עם התקרבות מועד החג יתבצע תיאום ביחד עם המשטרה בכל הקשור להיבטי הסדרת תנועה וחניה בעת תהלוכות של העדות הנוצריות ומוקדי עלייה לרגל.

 בנוסף על אלה, ייפגש ראש העירייה משה ליאון עם ראשי הכנסיות הגדולות בירושלים, יברך אותם לרגל השנה האזרחית החדשה, וידון עמם בסוגיות הקשורות לקידום צרכי הקהילה הנוצרית בעיר.

 

עוד בירושלים
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: זייפו כרטיסי אשראי ומשכו מאות אלפי שקלים
בדרך ללשכה (טור דעה)
בדרך ללשכת רה"ע
אחים מעבר לים
אחים מעבר לים
קהילה מצילה
ניתוח נדיר להסרת גידול בוצע בסורוקה
נחשף ציור קיר עם פניו של ישוע הנוצרי
משה פדלון פתח את יום הבחירות בקלפי
משה פדלון פתח את יום הבחירות בקלפי
פצוע קשה מירי ברחובות