ירושלים

גופותיהם של גבר ואישה נמצאו בדירה בירושלים

השניים נמצאו ללא רוח חיים בדירתם בשכונת ארמון הנציב. צוות מד"א קבע את מותם. המשטרה חושדת כי מדובר ברצח ובודקת מספר כיווני חקירה

מיכאל פרוסמושקין 13/01/2019
זירת האירוע (צילום: משטרה)

 גופותיהם של גבר ואישה נמצאו (יום ראשון) בדירה בשכונת ארמון הנציב בירושלים. 

בשעות הצהריים צוות לוחמי אש מתחנת "איתרי" בדרום העיר הוזעק לדירה ברחוב מרדכי אלקחי בארמון הנציב בעקבות חשש לחייהם של זוג מבוגר אשר לא יצר קשר עם בני המשפחה מזה מספר ימים. לוחמי האש השתלשלו אל תוך הדירה דרך מרפסת הבית, ובתוך הדירה איתרו זוג מחוסרי הכרה. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום איתרו גבר ואישה כבני 70 אשר היו ללא סימני חיים ועם סימני אלימות על גופם,  וקבעו את מותם. 

רס"ל דני ראדה מפקד צוותי כיבוי והצלה שנכנס ראשון לדירה: "דווח לנו ע"י משטרת ישראל, על זוג אשר לא עונה בביתו ברחוב אלקחי בארמון הנציב, ויש חשש לחייהם. הגענו תוך זמן קצר למקום, ודרך מרפסת השכנים השתלשלנו אל תוך הבית. לעינינו התגלה מחזה קשה של בני זוג עם סימני אלימות קשים, פתחנו מיד את הדירה לכוחות הרפואה והמשטרה, אך לצערנו תוך זמן קצר אנשי הרפואה קבעו את מותם של הדיירים".

חובש רפואת חירום במד"א יואב פרנקל ופראמדיקית מד"א בר עזר סיפרו: "כשהגענו לדירה ראינו גבר ואישה שוכבים מחוסרי הכרה ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות, הם היו ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותם."

החשד הוא כי מדובר ברצח. הרקע לאירוע טרם ברור וכל כיווני החקירה נבדקים. 


 

עוד בירושלים
חשבנו שיעניין אותך גם...
 פועל כבן 40 נפל במדרגות באתר בניה בחיפה ונפצע  באורח בינוני
פצוע בינוני בנפילה באתר בניה בחיפה
סוכל נסיון הפצת סיגריות מזויפות
הגל שעולה
לראשונה: תרומת אונת כבד אלטרואיסטית
	תלמידים לומדים לשים גבולות בווטסאפ
שבוע גלישה בטוחה
עוד אייל באום. צורך קיומי
הסוף לפרויקט תמ"א 38 ברמת השרון?
סול צבי. הבחירות שלי היו חריגות
פורצת דרך
 מצלמות אבטחה בשכונת הכרמים
מצלמות אבטחה בשכונת הכרמים