ירושלים

גופותיהם של גבר ואישה נמצאו בדירה בירושלים

השניים נמצאו ללא רוח חיים בדירתם בשכונת ארמון הנציב. צוות מד"א קבע את מותם. המשטרה חושדת כי מדובר ברצח ובודקת מספר כיווני חקירה

מיכאל פרוסמושקין 13/01/2019
זירת האירוע (צילום: משטרה)

 גופותיהם של גבר ואישה נמצאו (יום ראשון) בדירה בשכונת ארמון הנציב בירושלים. 

בשעות הצהריים צוות לוחמי אש מתחנת "איתרי" בדרום העיר הוזעק לדירה ברחוב מרדכי אלקחי בארמון הנציב בעקבות חשש לחייהם של זוג מבוגר אשר לא יצר קשר עם בני המשפחה מזה מספר ימים. לוחמי האש השתלשלו אל תוך הדירה דרך מרפסת הבית, ובתוך הדירה איתרו זוג מחוסרי הכרה. חובשים ופראמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום איתרו גבר ואישה כבני 70 אשר היו ללא סימני חיים ועם סימני אלימות על גופם,  וקבעו את מותם. 

רס"ל דני ראדה מפקד צוותי כיבוי והצלה שנכנס ראשון לדירה: "דווח לנו ע"י משטרת ישראל, על זוג אשר לא עונה בביתו ברחוב אלקחי בארמון הנציב, ויש חשש לחייהם. הגענו תוך זמן קצר למקום, ודרך מרפסת השכנים השתלשלנו אל תוך הבית. לעינינו התגלה מחזה קשה של בני זוג עם סימני אלימות קשים, פתחנו מיד את הדירה לכוחות הרפואה והמשטרה, אך לצערנו תוך זמן קצר אנשי הרפואה קבעו את מותם של הדיירים".

חובש רפואת חירום במד"א יואב פרנקל ופראמדיקית מד"א בר עזר סיפרו: "כשהגענו לדירה ראינו גבר ואישה שוכבים מחוסרי הכרה ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות, הם היו ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותם."

החשד הוא כי מדובר ברצח. הרקע לאירוע טרם ברור וכל כיווני החקירה נבדקים. 


 

עוד בירושלים
מיכאל פרוסמושקין 24/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 14/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 11/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 07/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תיאסר העסקת בני נוער באתרי בנייה
רעננה שיאנית הגשם בסופ"ש
נציגות חוף אשקלון בשנת שירות בטוסון
גבר טבע למוות בהרצליה
גבר טבע למוות בהרצליה
סקר אור ירוק: מסוכן ללכת ברגל בתא
סקר אור ירוק: מסוכן ללכת ברגל בת"א
מכוון גבוה
הבימבולנס של מד"א שיציל חיים ברמלה
הקשר בין פילוסופיה לאופנה
הקשר בין פילוסופיה לאופנה