ירושלים

חשד: עקץ אלפי שקלים מקשיש

המשטרה עצרה תושב מזרח ירושלים בחשד כי עקץ אלפי שקלים מקשיש תוך כדי התחזות. החוקרים והצליחו להשיב את מלוא סכום הכסף אותו הוציא במרמה מהקשיש

מיכאל פרוסמושקין 23/01/2019
המשטרה פתחה בחקירה (iclipart)

חוקרי משטרת ירושלים עצרו הבוקר (רביעי) גבר,  כבן 42,  בחשד שעקץ 3,000 ש"ח מקשיש תוך שהתחזה למכונאי רכב שביקש לטפל בנזילה ברכבו. 

במשטרה התקבלה לפני כ - 3 שבועות תלונתו של קשיש בשנות ה - 80, לפיה עת שהיה עם רכבו סמוך לביתו, עצר לידו אדם זר שטען בפניו כי הוא מכונאי רכב והוא מזהה כי יש לו נזילה ברכב והציע לקשיש את שירותיו לתיקון.

בתמורה לתיקון, ביקש החשוד מהקשיש כ - 3,000 ש"ח, ועל מנת לקבלם, הסיע החשוד את הקשיש ברכבו לכספומט קרוב, שם העביר לידיו את הכסף. בשלב זה החזיר החשוד את הקשיש לביתו בטענה שתוך מספר שעות יתקן את רכבו ויתקין לו חלק חדש.

הקשיש שהבין כי החשוד לא תיקן את הרכב וייתכן ונפל קורבן לעוקץ, בדק את רכבו במוסך שמצא אותו תקין לחלוטין, ולא הצליח ליצור קשר עם החשוד שנעלם עם כספו.

חוקרי המשטרה שפתחו בחקירה, התחקו אחר מסלולו של החשוד יחד עם הקשיש עת ביצוע העבירה והצליחו לחשוף את זהותו - כבן 42, מזרח ירושלים. הבוקר עצרו אותו החוקרים והצליחו להשיב את מלוא סכום הכסף אותו הוציא במרמה מהקשיש.

השוטרים ניגשו לביתו של הקשיש והשיבו לו את כספו, הוא התרגש מאוד לנוכח מראה השוטרים שהגיעו עד לביתו עם הכסף ואמר: "אני שמח ומעריך מאוד את השוטרים, אני לא יודע איך הצלחתם לעלות עליו, הוא כנראה נוכל."

עוד בירושלים
חשבנו שיעניין אותך גם...
נבחרת רמת השרון עם מאמנה דרור גורן
המטרה - המקום הראשון
הדמיה של שער ההזנקה
מרוץ לילה - לראשונה בפ"ת
חשד: הצית דר וגרם לשריפת מבנה
חשד: הצית גדר וגרם לשריפת מבנה
ממשיכים להתנגד לתוכנית הבניה
גופת צעירה נמצאה צפה מול חופי נתניה
גופת צעירה נמצאה מול חופי נתניה
חוזרים לכיתה א'
פירסינג ועגילים
הטרנד של הקיץ - פירסינג ועגילים
עיריית הרצליה תעתור לבגצ נגד משרד הפנים
עיריית הרצליה תעתור לבג"צ נגד משרד הפנים