ירושלים

אזור התעשייה של מעלה אדומים בתנופה

הביקוש באזור התעשייה נותן את אותותיו ו-500 דונם להרחבתו בהליכי אישור מתקדמים

כתב לוקאל 25/03/2019
שר הכלכלה הודיע על הרחבה של איזור התעשייה של מעלה אדומים ב-500 דונם
צילום: קאס גרופ

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, ערך ביקור באזור התעשייה מישור אדומים יחד עם צוות לשכתו, במהלכו הגיע עם ראש העיר בני כשריאל למתחם המסחר והפנאי הענק "דיזיין סיטי" המוקם בימים אלו על פני שטח של 90 אלף מ"ר ובהשקעה של כ-400 מלש"ח.

במהלך הביקור הציגו יזמי הפרויקט לשר את הייחודיות העיצובית של המתחם החדש, הדומה למלון "ונציה" בלאס וגאס וכן את הפוטנציאל העסקי הגדול הטמון במיקומו באזור התעשייה מישור אדומים.

המתחם שצפוי להתמקד בעיצוב, ריהוט ואבזור הבית, ישרת מאות אלפי לקוחות באזור שכיום נאלצים לנסוע למרכז הארץ או להסתפק בחנויות לעיצוב הבית המפוזרות ברחבי ירושלים.

עם סיום הסיור באזור העבודות, קיימו השר כהן וראש העיר כשריאל פורום עסקים מקומיים אליו הוזמנו עשרות בעלי עסקים ומנכ"לי חברות מאזור התעשייה בכדי להשמיע את קולם וצרכיהם.  כלל המשתתפים העלו שאלות שונות הן לגבי פיתוח אזור התעשייה והן בנושאים פרטניים להן הקשיב השר כהן וניסה לסייע ככל הניתן בהגעה לפתרונות השונים.

בין הסוגיות שהעלו נציגי החברות, היו הצורך בהרחבת אזור התעשייה וכן הקושי בהתמודדות מול גורמים המחרימים תוצרת ישראלית בחו"ל. השר כהן וראש העיר כשריאל עדכנו כי אכן מתבצעים בימים אלו תהליכים להרחבת אזור התעשייה ב-500 דונם נוספים וכי מדינת ישראל פועלת בזירה הבינלאומית למיגור תופעת החרם ושיפוי יצואנים ככל הנדרש על מנת שיצליחו בחו"ל.

בני כשריאל, ראש העיר מעלה אדומים: "אני מודה לשר הכלכלה והתעשייה אלי כהן על הגעתו אלינו. מדובר בשר פעלתן שעושה ותורם רבות לתנופת התעשייה בישראל ואני בטוח כי יחד, בשיתוף פעולה פורה, נביא את העיר להישגים חדשים"

חנוך קס, בעלי קאס גרופ המקימה את מתחם דיזיין סיטי: "ירושלים צפויה לעבור בשנים הקרובות מהפכה צרכנית הנובעת מעלייה משמעותית בהיקפי הבנייה בכל אזור ירושלים ויישובי הסביבה. הפעילות המאומצת של הממשלה לאישור תכניות ענק לבנייה למגורים תוביל לבנייה מאסיבית של דירות באזור, ובהתאם לכך לביקוש גדול מאוד לכל תחום העיצוב לבית. אני שמח על כך שהממשלה, ובהם שר הכלכלה אלי כהן, תומכים בהקמת מרכז עסקים גדול ומשמעותי במישור אדומים. מדובר במתחם שיספק מענה ליותר מ-1.5 מיליון תושבי ירושלים ותושבי האזור ועל כן אנחנו מזהים כבר מעבר של רשתות וחנויות בתחום עיצוב הבית שיוצאות ממרכז ירושלים ועוברות לדיזיין סיטי שאנחנו בונים. כבר היום אנו מזהים ביקוש עצום, מה שהביא למעל 15,000 מ"ר השכרות בתוך 5 חודשים, מאז החלה הבנייה".

 

עוד בירושלים
חשבנו שיעניין אותך גם...
שומרים על ניקיון החופים
שומרים על ניקיון החופים
ההורים השביתו את הלימודים
ההורים השביתו את הלימודים
חדירה לפרטיות או פעולה לגיטימית של מפעל המים?
חדירה לפרטיות או פעולה לגיטימית של מפעל המים?
חשד: ביצע בירות מין בעשרות קטינות
חזרו לכיתה
פצוע קשה בתאונה במפעל בשרון
קו הרכבת לי-ם ימשיך להיות בחינם
 שוד מזוין בבית עסק ברעננה
שוד מזוין בבית עסק ברעננה