ירושלים

קבוצת פאר בדרך למשחק ידידות בטדי

אתלטיקו מדריד מגיעה לישראל למשחק ידידות מול בית"ר ירושלים

כתב לוקאל 17/04/2019
דניאל בנעים, בעלים ומנכ
צילום: פרטי

דניאל בנעים, בעלים ומנכ"ל של קבוצת קומטק הודיע היום כי הוא חתם עם מועדון הכדורגל הספרדי אתלטיקו מדריד על הגעתו למשחק ידידות שיתקיים באצטדיון טדי בירושלים, ב- 21 למאי, 2019. 

דניאל בנעים, אשר עומד מאחורי הפקות ענק בתחום הספורט בישראל ובראשן ביקור מועדון הכדורגל ברצלונה בשנת 2013 מירוץ האופניים ג'ירו דה-איטליה, אליפות אירופה לג'ודו, היורובסקט ועוד, אמר לאחר חתימת ההסכם:

"אני נרגש לקראת ביקורה של אחת מהקבוצות הגדולות והטובות בעולם, מהליגה הספרדית, אשר תגיע לישראל ולירושלים על-מנת לקדם ערכים של ידידות וספורט בין שני המועדונים ותיתן הזדמנות לאלפי אוהדים ישראליים לקחת חלק במפגן כדורגל ייחודי. אני מודה לעידן עופר, מבעלי מועדון אתלטיקו מדריד, על תרומתו הרבה בסיוע ובקידום הגעת הקבוצה למשחק בישראל", אמר דניאל בנעים. 

משה חוגג, הבעלים של קבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים ציין "זה כבוד גדול עבור בית"ר ירושלים לארח במגרשנו הביתי, באצטדיון טדי בירושלים, את אחת מקבוצות הכדורגל הטובות ביותר בעולם, אתלטיקו מדריד, הממוקמת במקום השני בליגה הספרדית. זאת גם הזדמנות יוצאת דופן לחשוף את היכולות הגבוהות שיש לשחקני בית"ר ירושלים. אני תקווה כי משחק ידידות זה יהווה פתיחת דלת עתידית למשחקי כדורגל מקצועיים בין קבוצת הכדורגל של בית"ר ירושלים לקבוצות אירופאיות מובילות במסגרת האירופאית הרשמית".

יודגש כי המשחק יהיה פתוח לקהל האוהדים הרחב ומכירת הכרטיסים תחל ב- 29 לאפריל, מיד לאחר חג הפסח, באמצעות חברת הכרטיסים "לאן".

עוד בירושלים
חשבנו שיעניין אותך גם...
חינוך וקהילה הוד השרון
חינוך וקהילה הוד השרון
דרור גורן (משמאל) והצוות המקצועי של הקבוצה
לשמור על הגחלת
שתי פצועות בתאונת דרכים בבת ים
מחכים פחות
המטווח העירוני נסגר
קמפיין חדש במרכז הרפואי פדה-פוריה
מכסחי הזיהומים
מרכז רפואי סורוקה
חוזרים לבית הספר בדרך הבריאה
מסלובניה להרצליה