ירושלים

חשד: קיבלו במרמה עשרות אלפי שקלים

משטרת ירושלים עצרה שני צעירים בחשד כי הונו שלושה צ'יינג'ים במרכז ירושלים בכ - 40 אלף שקל

מיכאל פרוסמושקין 15/05/2019
המשטרה פתחה בחקירה (iclipart)

תגובה מהירה של השוטרים הביאה למעצר שני חשודים שעפ"י החשד הוציאו במרמה משלושה צ'יינג'ים במרכז ירושלים כ 40 אלף שקל בתמורה לשטרות יורו מזויפים אותם ביקשו להמיר למזומן. 

ביום שני, בשעות הערב,  עת פעלו שוטרים באזור מרכז העיר, התקבל במוקד המשטרה דיווח אודות חשד לעבירות מרמה בעסק להחלפת כספים במרכז ירושלים וכי החשודים מנסים להימלט מהמקום.

תגובה מהירה של כוח משטרה שהיה רכוב על אופנוע, הביאה למעצרם של שני החשודים ולתפיסתם של כ – 40 אלף שקל במזומן שנשא אחד מהם על גופו.

מתחקור ראשוני של השוטרים ומדיווחים נוספים שהתקבלו במקביל, עלה כי החשודים פעלו עפ"י החשד בשלושה צ'יינג'ים שונים באזור מרכז העיר, בהם המירו שטרות יורו שעפ"י החשד לאחר החלפתם ועזיבת החשודים את המקום התגלו כמזויפים, ותמורתם קיבלו החשודים עשרות אלפי שקלים במזומן.

החשודים (24,35, תושבי הצפון) הובאו לחקירה במשטרה בחשד לגניבה, זיוף שטר כסף, קבלת דבר במרמה, החזקה של שטר כסף מזויף ועבירות נוספות. בהמשך הם הם הובאו בפני בית משפט השלום בבקשת המשטרה להאריך מעצרם.

מהמשטרה נמסר כי "עבירות מרמה והפצה של שטרות כסף מזויפים, הנן מהסוג הפוגע באופן ישיר ומידי בכיסו וממונו של הציבור וביחוד באלו העוסקים בהמרת כספים ובדרך זו מתפרנסים. התגובה המהירה של השוטרים ללא ספק מנעה בריחתם של החשודים ותפיסת הכסף שנגנב במרמה במטרה להשיבו לבעליו החוקיים". 

עוד בירושלים
מיכאל פרוסמושקין 15/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 12/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 09/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 06/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 04/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
יונתן מרגי ונועה קירל במתחם הפופ אפ של אל על
מה עשו הסלבס בטראסק בנמל תל אביב?
נשיא המדינה באירוע לבוגרי משלחת "Community"
לוד: דיר ואורווה פונו מאדמות מדינה
 אין דבר שיעצור אותי
"אין דבר שיעצור אותי"
פסחקלאי בצפון הנגב
"פסחקלאי" בצפון הנגב
אישה התחשמלה למוות בראשון לציון
טיול נחמד לצפון
פסטייה גבינות