ירושלים

שחקני אתלטיקו מדריד בישראל

הערב בשעה 19:30 באיצטדיון טדי יתקיים משחק הראווה בין קבוצת הפאר אתלטיקו מדריד לבית"ר ירושלים

כתב לוקאל 21/05/2019
שחקני אתלטיקו מדריד בישראל
צילום באדיבות דני בנעים

קבוצת אתלטיקו מדריד שתשחק  הערב מול בית"ר ירושלים בשעה 19:30 באצטדיון "טדי" נחתה אמש, בהרכב נאה שכולל גם את כל הכוכבים הגדולים ובהם גם גרינזמן, גודין, מוראטה, קוקה, אובלאק, דייגו קוסטה ועוד.

השחקנים הגיעו במצב רוח מרומם והביעו התרגשות על הביקור בישראל. עם הגעתם הכוכבים וגם בכירי ההנהלה של הקבוצה כגון

אוסקר גיל מרטין וקלמנטה וילורדה, נפגשו עם מי שאמון על הגעתם לארץ היזם ומנכ"ל קבוצת קומטק דניאל בנעים, שבירך השחקנים ולחץ את ידיהם.

כזכור, מדובר במשחק האחרון של שני כוכבי הקבוצה גריזמן וגודין במדי אתלטיקו מדריד, מקבוצת הכדורגל הגדולות והנחשבות באירופה.

במסגרת זו נמכרו כ-30 אלף כרטיסים שימלאו מחר את איצטדיון "טדי" בירושלים. 

מאחורי הפקת המשחק ואירוח המועדון עומדת כאמור "קבוצת קומטק", שאף הפיקה את היורבאסקט בישראל ב-2017, את אליפות אירופה בג'ודו והג'ירו ד'איטליה שהתקיימו בישראל בשנה שעברה, ואת הגרנד פרי תל אביב 2019 במסגרת סבב התחרויות של איגוד הג'ודו העולמי. מטרת המארגנים ובראשם מייסד ומנכ"ל "קבוצת קומטק" דניאל בנעים, היא להמשיך ולהביא לישראל אירועי שיא בינלאומיים מעולם הספורט ולהנגישם לכלל האוכלוסייה, במטרה לאפשר לישראלים מכל קצוות החברה ליהנות מתצוגות ספורט של בכירי הספורטאים והקבוצות בעולם.

במהלך שהותם בישראל ישהו השחקנים וצוות אתלטיקו מדריד במלון הילטון בתל אביב. היום בערב יתארחו לארוחה בביתו של עידן עופר, מבעלי קבוצת אתלטיקו מדריד ומחר בבוקר הם צפויים לבקר באקדמיה בבאר שבע ובמשרדי פלוס 500, שהינם הספונסרים הראשיים של הקבוצה.

בשעות אחר הצהריים יצאו שחקני הקבוצה לעבר אצטדיון "טדי", וב-19:30 בערב יחל המשחק מול בית"ר. בתום המשחק תתקיים מסיבת עיתונאים עם המאמן דייגו סימאונה. ניתן יהיה לראיין גם שני שחקנים נוספים בסופר פלאש (עמדת ראיונות). כמוכן שני שחקנים נוספים יתנו ראיונות אישיים במיקס זון (אזור ייעודי לראיונות וצילומים).

לצורך המשחק תתוגבר גם תנועת הרכבות לירושלים וממנה, כאשר בתום המשחק תצאנה שתי רכבות מיוחדות בשיטת מלא וסע ממלחה לתחנת סבידור בתל אביב.

עוד בירושלים
חשבנו שיעניין אותך גם...
"מעדיפים מטוסים על מגדלים"
מפיצה אור
כתב אישום בגין הפעלת מעבדת סמים
שנעצרו שני חשודים בעבירות רכוש באזור הרצליה
אישום: נהג ברשלנות וגרם למותו של קשיש
הרמטכל לשעבר גבי אשכנזי מתוך דף הפייסבוק
שלושה כפר סבאים יכהנו בכנסת הבאה
שבועיים מתחילת החופש: תלמידה תושבת רמהש לא יודעת היכן תלמד
עדיין בלי שיבוץ לשנה"ל
נעצרו חשודים בפריצה לחנות תכשיטים