ירושלים

צעיר נהרג בתאונה בירושלים

בתאונה בין הולכת רגל ואופנוע נהרג אחד מהרוכבים וחברו נפצע בינוני. במקביל, הולכת הרגל פונתה לבית חולים במצב קל

מיכאל פרוסמושקין 11/06/2019
זירת התאונה (דוברות זק"א)

 צעיר נהרג בתאונה בין אופנוע להולכת רגל הערב (יום שני) בירושלים. 
 
בשעה 19:58 התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב ירושלים על הולכת רגל שנפגעה מאופנוע עם שני רוכבים בשכונת עין כרם בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותו של נער כבן 16. נער נוסף כבן 16 שגם כן רכב על האופנוע ונפצע באורח בינוני והולכת רגל כבת 49 שנפגעה באורח קל פונו לבי"ח הדסה עין כרם.
 
החובשים של מד"א ישי לוי ואלי פרחי רכובים על אופנועי מד"א סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את האופנוע במרכז הכביש ובסמוך אליו שכבו שלושה פצועים על המדרכה. נער כבן 16 שסבל מפגיעה רב מערכתית קשה היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו להעניק לו טיפול רפואי ולבצע בו פעולות החייאה אבל לצערנו הפציעה שלו הייתה אנושה ולאחר זמן קצר הפראמדיקים נאלצו לקבוע את מותו. הרוכב הנוסף כבן 16 שנפגע באורח בינוני בבטנו ובגפיים והולכת הרגל כבת 49 שנפצעה באורח קל טופלו במקום ופונו באמבולנסים של מד"א לבי"ח הדסה עין כרם בעיר כשמצבם יציב."
 
משה חמד מתנדב זק״א ירושלים, אמר: ״מדובר בשני צעירים שרכבו על אופנוע בכביש המהיר, ככה״נ הנהג איבד שליטה והתנגש במדרכה ופגע בהולכת רגל, מעוצמת התאונה נהג רוכב אופנוע נפצע אנושות במקום וסבל מפציעות קשות מאוד, צוותי מד״א שהגיעו למקום עשו פעולות החייאה ממושכות שלאחר מכן נאלצו לאשר את מותו במקום, בנוסף טיפלו ופינו את הולכת רגל בת 49 וצעיר נוסף כבן 15 לביה״ח הדסה ע״כ הסמוך לזירת התאונה, מתנדבי זק״א ירושלים טיפלו בגופת ההרוג ובאיסוף הממצאים בזירת התאונה". 
 
בוחני התנועה של המשטרה הוזעקו למקום ופתחו בחקירה. 


עוד בירושלים
חשבנו שיעניין אותך גם...
קאנטרי הולמס פלייס כפ"ס יוצא לדרך
פרויקט aya צ.פ .
הפרויקט בשכונת נווה גולן יוצא לדרך
מודעות גבוהה לאוכלוסייה עם מוגבלות
ראש העין מובילה בקידום המודעות לאוכלוסייה עם מוגבלות
קשישה הותקפה בעפולה
רכב התהפך בסמוך לנמל אשדוד
רכב התהפך בסמוך לנמל אשדוד
אוהדי הפועל כפר סבא , ינדדו למושבה
הפועל כ"ס תנדוד למושבה
עלייה במס' המאובחנים כחולי איידס
מה עם מפגש סוקולוב?