ירושלים

החל שלב הבנייה של פרויקט רובע 1 בירושלים

הפרויקט יכלול שני מגדלים בני 24 קומות ו- 260 יחידות דיור

כתב לוקאל 24/06/2019
פרוייקט רובע 1 בירושלים
צילום – באדיבות רובע 1 צילום הדמיה – המטבחון – ביטמן בן צור אדריכלים

הסתיים שלב החפירות בפרוייקט רובע 1 הממוקם בשדרות הרצל בירושלים. פרוייקט רובע 1, המהווה את מתחם המגורים הראשון הנבנה בצמוד לרובע העסקים והפנאי החדש של ירושלים, מתקדם בקצב מהיר ובתקופה הקרוב יחל שלב הבנייה של מתחם המגורים החדש.   

פרויקט 'רובע 1' , בבעלות החברות גלנור, גלנח, יסודות צור מגורים, וסלדט כולל שני מגדלים בני 24 קומות כל אחד ובהם 260 יחידות דיור בנות 3,4,5,6 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים, המאופיינים בסטנדרטים בנייה גבוהים מתקדמים ואיכותיים ביותר. לכל דירה בפרויקט ישנה חנייה תת-קרקעית. את התכנון האדריכלי המוקפד של הפרויקט הוביל משרד האדריכלים ביטמן בן צור אדריכלים

המגדלים, יתנשאו לגובה שיא בירושלים ויכללו לובי מעוצב ומפואר ונוף פנורמי 360 מעלות של ירושלים . יצוין, כי למגדל הראשון של הפרויקט ובו 130 יחידות דיור חדשות ועם קידום המגדל השני יתווספו לפרויקט 130 דירות נוספות.

עם סיום שלב החפירות נבחרה חברת קיילין את שניטמן הנדסת מבנים לחברת הביצוע של הפרויקט .

בנוסף לקבלן המבצע הנבחר , מינו יזמי הפרויקט מטעמם את חברת הפיקוח - קובי ייטב ניהול ופיקוח וזאת במטרה לפקח על עבודות הקבלן המבצע בכדי להגיע לרמה הגבוהה ביותר באיכות הבניה ובביצוע הפרויקט. בשבוע האחרון החלו עבודות הביסוס המגדל הראשון והקמת החניון התת-קרקעי ברובע 1.

תכנית הפרויקט מציעה גם שטחי ציבור נרחבים שישתרעו על פני שטח של כ-5.5 דונם וכוללים גם פארק ירוק ופרטי ,מתקני שעשועים, מבנים ומוסדות ציבור .כמו –כן הפרויקט נמצא בקרבת המנהל הקהילתי המציע מגוון רחב של פעילויות ואירועים לכל המשפחה.  זמן האכלוס המשוער של הפרויקט הוא כ- 3שנים.

מפרויקט 'רובע 1' נמסר: "אנו שמחים על התקדמות העבודות בפרויקט רובע 1 עם סיום עבודות החפירה ובחירתה של חברת הביצוע של הפרויקט. רובע 1 הינו פרויקט ייחודי המאופיין בסטנדרטים גבוהים ומוקפדים המעניקים מענה אופטימלי לאיכות חיים גבוהה של הדיירים במיקום מרכזי ונגיש במיוחד המהווה חלק מהכניסה העתידית החדשה של העיר ירושלים. עבודות הביצוע של הפרויקט מתקדמות כמתוכנן ועל פי לוחות הזמנים שנקבעו מראש". 

עוד בירושלים
חשבנו שיעניין אותך גם...
אפי הנמר עם האופניים. אוכל להמשיך לעבוד
"אני מרגיש שניצחתי"
ט"ו בשבט טעים
"זוכרים ביחד"
חשד: ביצע עבירות מין בקטינות
עודד אמר לפתוח ת'כיס
"מגלים אוצרות בסוכת הנשיא"
שרים ורוקדים בשמחת התורה
תפילה משותפת