ירושלים

חשד: ביצע בירות מין בעשרות קטינות

הצהרת תובע הוגשה נגד צעיר מירושלים החשוד כי הציע צילום של קטינות, ניצל את תמימותן ורצונן להתפרסם, התקין מבעוד מועד מצלמות במקלחות שצילמו את הקטינות ברגעים אינטימיים. בחלק מהמקרים, החשוד המשיך בקשר עם נערות ואף שכנע אותן להצטלם בעירום תמורת תשלום

27/06/2019
המשטרה פתחה בחקירה (iclipart)

הצהרת תובע הוגשה היום (יום רביעי) נגד תושב ירושלים החשוד בביצוע שורה ארוכה של עבירות מין בעשרות קטינות. 
 
על פי ממצאי החקירה, נהג החשוד, בן ה-  32,  במשך תקופה ארוכה, לפרסם הודעות ברשתות החברתיות, בהם הציע צילום של קטינות בגילאי 12-15 בבגדי ים תמורת תשלום. לאחר שביסס את הקשר עם נערות שפנו אליו תוך ניצול תמימותן ורצונן להתפרסם, ביקש מהן להגיע לסטודיו שהקים בדירות בבתי מלון שונים לצורך צילומים. על פי החשד, התקין החשוד מבעוד מועד מצלמות בחדרי המקלחת, שצילמו את הקטינות ברגעים אינטימיים. בחלק מהמקרים, החשוד המשיך בקשר עם נערות ואף שכנע אותן להצטלם בעירום תמורת תשלום של מאות ואלפי שקלים.

בתום חקירה סמויה, נעצר החשוד ביום 12.06.19 והחלה החקירה הגלויה, במסגרת נגבו עדויות מלמעלה מ-100 נערות איתם יצר החשוד קשר או ניסה ליצור קשר. כאמור, ממצאי החקירה מלמדים על כך שהחשוד פעל באופן שיטתי ומתוחכם לאורך תקופה ארוכה, במהלכה פיתח שיטות מתוחכמות להונות את הקטינות ולפתות אותן לשתף עימו פעולה.

החקירה נוהלה ביחידה 105 בלהב 433, בליווי מחלקת הסייבר בפרקליטות המדינה, ובשת״פ עם גורמי רווחה.  

עוד בירושלים
חשבנו שיעניין אותך גם...
עברנו את הקיץ בשלום
"נילחם באנטישמיות בעזרת אהבה ואחדות"
הרב דר מיכאל לייטמן
כמה עותקים מהלב להדפיס לך?
פעוט טבע בבריכה בהרצליה
תנו לקרוא בשקט
הנצחת פועלו של הנדבן יצחק אוכברג
הנצחת פועלו של הנדבן יצחק אוכברג
יובל שרף בקמפיין חדש
יובל שרף בקמפיין חדש
אירוע התרמה במתחם הספורט "אפולוניה" בהרצליה