ירושלים

3 קומות של חוויה ירושלמית

נפתחה רשמית הקומה הנוספת בקניון רמות ירושלים

כתב לוקאל 08/07/2019
קניון רמות בירושלים
צילום באדיבות קניון רמות

עכשיו זה רשמי – נפתחה הקומה הנוספת בקניון רמות ירושלים לקהל הרחב. הקומה השלישית החדשה מציעה תמהיל חנויות עשיר ומיוחד עם מגוון רשתות גדולות ומותגים מובילים ארציים וירושלמיים, בתחומים שונים כדוגמת אופנה וביגוד, נעלים, משקפים ,רפואה, בתי קפה ומסעדות ועוד.

בין הרשתות הנמצאות בקומה החדשה : קרייזי ליין, גולף, טו גו, ספרינג, אלדו תיקים

(קונספט ראשון מסוגו בארץ של חברת אלדו) , פיצה האט, הגרה, וופל בר, מטי מועדוני כושר, פעמי פור יו ,תמנון, בזאר שטראוס, שנקיס, פטרול, שאול תמרוקים, אולם אירועים מבית ציון הגדול, סושי שין זו, מסעדת אריק ועוד.  

הנהלת הקניון השלימה לאחרונה את השכרת כל שטחי המסחר של הקומה החדשה. קניון רמות הנמצא בתנופה אדירה, נבחר לאחרונה לאחד משמונת הקניונים המצליחים ביותר בארץ בגידול פדיונות בשנה החולפת וזאת על פי נתוני מדד RIS היוקרתי .

עם פתיחתה של הקומה הנוספת הפך קניון רמות לקניון השני בגודלו בירושלים. הקומה החדשה הגדילה את השטח המסחרי של הקניון ב- 7,000 מ"ר נוספים , ומחסנים בשטח של 2000 מ"ר. בסך הכללי עומד כיום קניון רמות עם שטח מסחרי של למעלה מ-25,000 מ"ר וכ-6,000 מ"ר מחסנים.

כמו –כן  במסגרת פתיחת הקומה החדשה נוספו 360 מקומות חנייה חדשים לקניון,  שיעמדו לרשות הלקוחות ויגדילו משמעותית את שטחי החנייה במתחם. 

קניון רמות הפך לאחרונה לנגיש במיוחד עם פתיחתה של הכניסה הנוספת לקניון, דרך רחוב הקונגרס הציוני הסמוך ,המהווה נתיב גישה ישיר לקניון ולקומה החדשה.  הכניסה החדשה לקניון חוסכת מכלי הרכב שיגיעו מכיוון דרום, את פניית הפרסה ברחוב גולדה מאיר לכיוון הקניון. בנוסף, על פי התכנון של קווי הרכבת הקלה הנוספים בירושלים, מתוכננת לקום תחנת רכבת קלה ממול הכניסה לקניון רמות (ליד הסופר פארם) שתכלול גשר עם מעלית שתוביל ישירות לקומה החדשה של הקניון

קניון רמות משרת כיום מאות אלפי לקוחות מצפון ירושלים וממרכזה כאשר בשנים הקרובות הוא צפוי להכפיל את מספר המבקרים בו עם הצמיחה הדמוגרפית הגדולה  והבנייה המרובה בצפון ירושלים, בשכונת רמות, רמת שלמה, גבעת זאב, פסגת זאב ונווה יעקב.

יאיר ריבלין, מנכ"ל קניון רמות ירושלים :"אנו שמחים ומברכים על פתיחתה של הקומה השלישית בקניון רמות ירושלים. הקומה הנוספת מהווה בשורה של ממש עבור תושבי ירושלים והסביבה והופכת את הקניון ל-3 קומות של חוויה ירושלמית עם תמהיל חנויות עשיר ומגוון במיוחד. כמו –כן, במסגרת העבודות, שדרגנו משמעותית את הנגישות לקניון עם הוספת כניסה חדשה לקניון וכן תוספת של  360 מקומות חנייה שיעמדו לרשות הלקוחות. פתיחת הקומה השלישית מהווה נדבך נוסף בהצלחה הגדולה של קניון רמות בשנים האחרונות עם צמיחה גדולה וקבועה בפדיונות ובמכירות וביקוש רב של המותגים המובילים בתחומים שונים להיכנס לקניון.  מטרתנו היא להמשיך ולצמוח ולהוביל את קניון רמות להצלחות נוספות".

עוד בירושלים
חשבנו שיעניין אותך גם...
לזניה משגעת לקראת שבועות
לזניה משגעת לקראת שבועות
פצועה מיידוי אבנים בכביש 60
התלמידות שהשתתפו בתחרות
עפות על יזמות
100 שנה להולדתו של הסופר האיטלקי-יהודי והכימאי פרימו לוי
100 שנים להולדתו של פרימו לוי
הקדנציה הקרובה תהיה של השקעות בגליל
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
 אליפות כדורסל בתי ספר יסודיים בכפר סבא
אליפות כדורסל בתי ספר יסודיים בכפר סבא
המשימה: להשאיר את הצעירים בעיר