ירושלים

רופא מחוזי חדש לקופת חולים מאוחדת במחוז ירושלים

ד"ר מנחם ביתן מונה לרופא המחוזי של קופת חולים מאוחדת במחוז ירושלים

כתב לוקאל 17/07/2019
ד
צילום באדיבות קופת חולים מאוחדת

במסגרת סבב המינויים החדש של הנהלת קופת חולים מאוחדת במחוז ירושלים בראשותו של מנהל המחוז ד"ר יובל וייס , מונה ד"ר מנחם ביתן לרופא המחוזי של מאוחדת בירושלים והסביבה.

ד"ר ביתן, 53, תושב ירושלים , נשוי +3 הינו בעל תואר PhD ו-MDמהאוניברסיטה העברית בירושלים עם התמחות ברפואת ילדים, המטואונקולוגית ילדים והשתלות מח עצם ילדים. כמו כן, הינו בעל תואר MBA במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב והרווארד בבוסטון . בנוסף, השתלם ד"ר ביתן בהשתלות מח עצם ילדים בביה"ח לילדים שבסינסנטי, ארה"ב.

ד"ר ביתן כיהן במספר תפקידי ניהול בכירים. בין תפקידיו הקודמים שימש ד"ר ביתן כרופא בכיר במחלקה להשתלות מח-עצם בביה"ח הדסה עין-כרם, כראש היחידה להשתלות מח עצם ילדים בבית החולים לילדים 'דנה' באיכילוב, תל אביב וכמרצה בכיר במסלול המחקרי בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל-אביב.

דר' ביתן הוא בוגר תכנית ענבר היוקרתית של משרד הבריאות.

בקופ"ח מאוחדת שימש כרופא מרחב שפלה, כסגן הרופא המחוזי של מחוז דרום ובתפקידיו האחרונים – מ"מ הרופא המחוזי של מחוז דרום ומנהל רפואת הילדים של הקופה במחוז ירושלים.
במילואים, שימש ד"ר ביתן  עד לאחרונה כרופא של סיירת צנחנים עמה נטל חלק במבצעים רבים בלבנון, בעזה וביהודה ושומרון כולל במלחמת לבנון השנייה ובכל המבצעים ברצועת עזה והשתחרר בדרגת רב סרן (במיל.)   

ד"ר מנחם ביתן, הרופא המחוזי של מאוחדת במחוז ירושלים :" שמח על המינוי ומודה להנהלת מאוחדת ולמנהל המחוז ד"ר יובל וייס על האמון הרב. אני רואה בתפקיד זה אתגר גדול ושליחות גדולה לשרת את לקוחות הקופה במחוז ירושלים. לנגד עיני עומדים קידום רפואת הקהילה במחוז והגברת והוספת מגוון שירותים אותם ניתן להסיט מבית החולים לקהילה כך שיינתנו ליד ביתו של החולה. בכך נשפר את איכות הטיפול וחוויית המטופל ובמקביל נוריד את העומס הרב הקיים כיום בבתי החולים. בנוסף, ניתן דגש מיוחד על רפואה מונעת ונקדם שיתופי פעולה עם כל הגורמים בעיר ובסביבתה לרווחת המטופלים ובני משפחותיהם".

עוד בירושלים
חשבנו שיעניין אותך גם...
קיבלה קמפיין
דוגמנית פלוס
בשורה משמחת להורי גני 'אם המושבות' בפ"ת
זוכים בטריאתלון הוד השרון. חוויה ספורטיבית
יתחרו הילדים לפנינו
פועל בניין נפצע בינוני באתר בניה בבאר שבע
פועל בניין נפצע בינוני באתר בניה בבאר שבע
שניים הותקפו בנמל אילת
נסגר תיק החקירה נגד רה"ע ר"ג
חנוכה שמח בליונס כפ"ס
שינוי בקריאת מדי המים