ירושלים

שת"פ ייחודי בירושלים

קופ"ח מאוחדת ויד שרה השיקו מרפאת שיניים משותפת בבית 'יד שרה' בירושלים

כתב לוקאל 30/07/2019
גיל חיימוביץ, דר יובל וייס, אורי לופילאנסקי ,ראש העיר משה ליאון, סיגל רגב - רוזנברג, אייל גבאי , עופר שם טוב
צילום: יח"צ

קופת חולים מאוחדת ויד שרה בשותפות ייחודית בירושלים. הנהלת מאוחדת והנהלת יד שרה שחתמו בניהן על הסכם שיתוף פעולה, השיקו בשבוע האחרון מרפאת שיניים משותפת בבית 'יד שרה' שברחוב שדרות הרצל בירושלים .

מדובר במרפאת שיניים חדישה ומשוקעת במיוחד , עם 6 עמדות טיפול , המאובזרות  במכשור הרפואי המתקדם ביותר בתחום רפואת השיניים. במרפאה החדשה, צוות רפואי בכיר ומקצועי שיעניק מגוון רחב של טיפולי שיניים לכלל תושבי ירושלים והסביבה הנמנים על לקוחות מאוחדת ובעיקר לתושבי השכונות בית וגן, גבעת מרדכי, גבעת משואה, בית הכרם, הר נוף ועוד.  מרפאת השיניים החדשה ביד שרה תהווה מרפאת הדגל של רפואת השיניים של קופת חולים מאוחדת בירושלים והיא מצטרפת ל-18 מרפאות השיניים של הקופה הפרוסות במחוז בהן ניתנים שירותים רפואיים ב-56 עמדות טיפול וכן בעוד כ- 20 ספקים נוספים המעניקים טיפולי שיניים ללקוחות מאוחדת בהסדר עם הנהלת הקופה . 

קופת חולים מאוחדת הינה הקופה המובילה במחוז ירושלים עם למעלה מחצי מיליון לקוחות ועם 300 נקודות שירות בירושלים והסביבה.

בטקס החניכה החגיגי של מרפאת השיניים המשותפת בבית יד שרה נכחו ראש העיר ירושלים משה ליאון, סגן ראש העיר ישראל קלרמן, נשיא יד שרה אורי לופליאנסקי, ההנהלה הבכירה של קופת חולים מאוחדת ובניהם יו"ר דירקטוריון מאוחדת אייל גבאי, מנכ"לית מאוחדת סיגל רגב- רוזנברג, סמנכ"ל מוסדות מאוחדת גיל חיימוביץ , מנהל מאוחדת במחוז ירושלים ד"ר יובל וייס, סגן מנהל המחוז עופר שם טוב, מנהל השיווק המחוזי יהודה לוי, חברי הנהלת המחוז , צוות המוסדות ומנהלי תחום רפואת השיניים במאוחדת, צוות המרפאה ואורחים נוספים.  

ראש העיר ירושלים משה ליאון אמר בטקס החניכה של המרפאה כי " השותפות המלאה  והקשר ההדוק בין קופת חולים מאוחדת ליד שרה עושה טוב לתושבי ירושלים. אני רואה בחשיבות עליונה את קידום הרפואה בירושלים ומתן שירותים רפואיים טובים ומקצועיים לכלל שכבות האוכלוסייה בעיר בכלל המגזרים. פתיחת המרפאה החדשה מהווה נדבך נוסף בצמיחה הגדולה ובאחיזה של קופת חולים מאוחדת בירושלים".

נשיא יד שרה , אורי לופליאנסקי : " עבורנו שיתוף הפעולה עם קופת חולים מאוחדת הוא שיתוף פעולה טבעי לחלוטין. אנו בהחלט שמחים על השותפות האמתית בנינו ועל  הרצון המשותף לפעול למען תושבי ירושלים. פתיחת המרפאה הינה חלק בהתפתחות הענפה של יד שרה ובמתן סל שירותים רחב ומגוון לכלל האוכלוסיות".

אייל גבאי , יו"ר דירקטוריון מאוחדת :" אנו בהחלט מתרגשים על פתיחת מרפאה השיניים ביד שרה ומברכים על שיתוף הפעולה הפורה של שני ארגונים מובילים בירושלים מאוחדת ויד שרה, שיתוף פעולה שמביא ערך מוסף חשוב לתושבי העיר. מדובר במרפאת הדגל שלנו בתחום רפואת השיניים בירושלים שלנגד ענינו עומדים שני מרכיבים חשובים - איכות הטיפול ואיכות השירות למען לקוחותינו".     

סיגל רגב- רוזנברג, מנכ"לית קופ"ח מאוחדת : "מחוז ירושלים הוא המחוז המשמעותי והגדול ביותר של מאוחדת בארץ. מרפאת השיניים החדשה הינה חלק מהפריסה הגדולה  של מרפאות השיניים בירושלים והסביבה ואנו בהחלט מברכים על כך. אנו פועלים כל העת בקידום הרפואה בישראל ככלל ובירושלים בפרט ולהעניק ללקוחות מאוחדת את השירותים הרפואיים הטובים, המקצועיים והמתקדמים ביותר תוך מתן שירות אישי לכל לקוחות הקופה".

ד"ר יובל וייס , מנהל מחוז ירושלים של מאוחדת:" אנו רואים את רפואת השיניים כחלק אינטגרלי וחשוב מרפואת המחוז. מרפאת השיניים החדשה מצטרפת ל- 18 מרפאות השיניים של מאוחדת הפרוסים במחוז ירושלים, דבר המעיד על הצמיחה הגדולה והעקבית שלנו ועל היקף הפעילות של מאוחדת  במחוז בתחום רפואת השיניים ובכלל השירותים הרפואיים הניתנים ללקוחתינו".  

עוד בירושלים
חשבנו שיעניין אותך גם...
גבר במצב אנוש לאחר שטבע בת"א
מה מפריע למנוחתם של דיירי רחוב מוצקין בהרצליה?
מערכת ה-CRM החדשה
שיפור השירות לתושב
ילד נפצע במהלך רכיבה על סוס
פרסום ראשון: כך יראה בית הקפה בפארק
פרסום ראשון: כך יראה בית הקפה בפארק
יום השואה והגבורה בבאר שבע
יום השואה והגבורה בבאר שבע
הצעדה שלא הייתה
"אני אשרוף אותך חי"