ירושלים

מה עושים בירושלים בחופשת הקיץ?

לעיר הבירה יש הרבה מה להציע בחופשת הקיץ, האירועים הבולטים בכתבה הבאה

כתב לוקאל 31/07/2019
מה עושים בירושלים בחופשת הקיץ?
pixabay

מדי שנה מתחילה חופשת הקיץ ואנחנו מחפשים פעילות חדשה ומרגשת. בעוד מרבית המאמרים עוסקים בפעילויות לילדים הצעירים, גם למבוגרים קיימות שפע של אפשרויות בילוי בעיר הבירה. אספנו עבורכם ארבעה אירועים מיוחדים שמתרחשים בתקופת הקיץ בירושלים בהם כדאי מאד לבקר, הכוללים הופעות חיות וחוויות גורמה ובירה.

פסטיבל הבירה בגן העצמאות

מזה שני עשורים וחצי מצטרפת ירושלים לערי העולם המארחות פסטיבל בירה בשעריהן. מעבר למשחק המילים הנחמד של "פסטיבל הבירה בעיר הבירה" מדובר באירוע הנפרש על פני יומיים שמתחילים ב28.8.19 בהם יש מגוון אומנים כמו לירן עמרם והפנתרים, טל פרידמן והחתולים השמנים (שחיממו לפני זמן קצר את בון ג'ובי במופע האגדי בקיץ), עדי אולמנסקי, בן דוד, התקווה 6 ועוד מגוון רחב של אמנים. בין ההופעות תוכלו ללגום בירה קרה ממותגים מובילים ופחות מוכרים מרחבי העולם שבאים להציג בפנינו את המשקה התוסס הישראלי באווירה ישראלית חמה.

אוטואוכל במתחם גיא בן הינום

במתחם פארק גיא בן הינום תמצאו את מנות השף המובילות של מסעדות מתחלפות בימים שלישי עד חמישי בכל חודש אוגוסט. מנות השף ימכרו במחירים נמוכים במיוחד שנעים בין עשרים וחמישה שקלים לשלושים וחמישה שקלים. אותן מנות, נמכרות כמובן במחיר גבוה יותר במסעדה עצמה והאירוע הקולינרי הזה נועד לחשוף אתכם לסגנון המיוחד של כל אחד מהשפים המציגים באותו היום.

פסטיבל חוצות היוצר בבריכת הסולטן

פסטיבל חוצות היוצר מאגד בתוכו מגוון עצום של אומנים ואמנים מרחבי העולם הבאים להציג את יצירותיהם במשך כשבועיים בבריכת הסולטן. בין ה-12 באוגוסט ל- 24 באוגוסט האומנים ילוו במיטב אמני המוזיקה הישראלית כמו: יהודה פוליקר, שלומי שבת, עידן עמדי, סטטיק ובן אל, דני גידי וחברים, שלומי שבת, אביתר בנאי, משה פרץ, ברי סחרוף ואחרים. למי שזוכר את לילות האהבה בצמח –מצפה לכם אותה החוויה מבחינה מוזיקלית לצד מגוון רחב של יצירות אמנות.

פסטיבל סיפורים במונו של בית אבי חי

יואב קוטנר האהוב, מנחה ערב מרתק הכולל את כל הסיפורים מאחורי האלבומים המוכרים. המופע אינטראקטיבי והקהל יכול לשאול שאלות ולקבל תשובות ישירות מהאומנים. בעונה החדשה (החמישית במספר) של המופע, יתארח דיוויד ברוזה שיענה על שאלות מרתקות סביב האלבום הקלאסי "האישה שאיתי". בערב הזה תוכלו לגלות איך נכתבו השירים? מה היווה את ההשראה למנגינות? ועוד סודות קטנים מהפקת האלבום.

לסיכום, הקיץ הישראלי עומד להיות חם במיוחד בירושלים בחיזוק לא מעט מהאמנים הישראלים שכיכבו על במות ישראל בשני העשורים האחרונים. חוויות של גורמה איכותי במחיר שפוי פרי ידם של השפים המקצועיים, בירות מכל העולם, אומנים ואמנים המפתיעים בבריכת הסולטן ודיוויד ברוזה ויואב קוטנר שיגלו לנו כמה סודות מהאלבום המוביל. גם אם אתם מתגוררים בצפון או בדרום – מומלץ לבקר בבירה ליהנות מאוויר ההרים הצלול כיין ומשפע הבילויים.

עוד בירושלים
כתב לוקאל 25/09/2019
כחמישה עשר באב
כתב לוקאל 12/08/2019
כתב לוקאל 04/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
ט"ו בשבט טעים
התיכוניים הערכיים באזור השרון
ההיגיון שברגש
עוד קובי אלנבוגן
מנהל אגף הסברה חדש ברעננה
איך לשפר המרות?
איך לשפר המרות?
לכלכו להתחסן
לכו להתחסן
רמב"ם: השתלת הכליה ה-40 במספר בילדים
חן  שבי אביר. כולם יהיו מרוצים
שלוש, ארבע לעבודה