כפר סבא

''הכל אפשרי ואסור לנשים לוותר על החלומות שלהן''

טור אישי מאת חברת המעוצה וסגנית ראש העירייה דוברת וייזר לרגל יום האישה הבינלאומי

אתר לוקאל 08/03/2018
''הכל אפשרי ואסור לנשים לוותר על החלומות שלהן''
דוברת וייזר צילום: סיגל איילנד שילמן

יום האישה בשבילי זו הזדמנות להזכיר לנו הנשים עד כמה אנו חזקות, חשובות ושוות! נשים מנהלות את חייהן ואת עולמן המקצועי, האישי והמשפחתי בתנאים קשים של אי שוויון מתמשך. זהו כמובן אתגר גדול עבור כל אישה הנאבקת על מקומה, גם לנשים ששברו את תקרת הזכוכית והגיעו להישגים מעוררי השראה. 

לצערי, בתחומים רבים אנו עדיין מאוד רחוקים מלהיות שוויוניים, ונשים עובדות וקרייריסטיות עדיין מוצאות את עצמן מתמודדות במצבים מורכבים ולא פשוטים בתוך חיי המשפחה, מנסות למצוא את האיזון הדק בין השניים.  

לא פעם ולא פעמיים אני מרגישה שאני מצליחה להפוך עולמות ולהיות סוג של wonder women שגורם לי להרגשת סיפוק וגאווה. 

ברמת השרון אנו מוקפים בנשים עוצמתיות, נשים שהעשייה היא דרך חיים עבורן, נשים המאמינות בעצמן ואינן מחפשות סיבות ''למה לא'', אלא מוצאות את כל הדרכים למה כן, נשים שמצליחות לשלב בין קריירה מפוארת לבין עשייה חברתית וציבורית משמעותית. נשים בעלות יכולת מדהימה לנצח על מקהלת החיים.                                                                  בחודש הזה יש לנו הזדמנות לתת להן במה ולעזור להן להעצים נשים אחרות, להבין שהכל אפשרי ושאסור להן לוותר על החלומות שלהן.  

רובנו משלמות מחיר כמעט יומיומי כשאנחנו מתייסרות בין הבית לעבודה, בין הילדים לבן הזוג, בין מה שמקובל למה שנראה קצת חריג, בין הרצון שלנו להציב גבולות ברורים לילדים שלנו, לקולגות שלנו, לחברות,לבין הרצון שלנו לאהוב עד השמים, להשקיע מעל ומעבר למה שמצפים מאיתנו.

רובנו מתמודדות עם התחושה הזו כל פעם מחדש, אבל ההישגים האישיים שחשובים לכל אחת מאיתנו הם אלו שנותנות לנו את הכוח להמשיך הלאה, להרגיש חשובה ומשמעותית, להרגיש שניצחנו!                               

בתור יו''ר מועצת נשים יישובית העצמת נשים בשבילי זה כנס ''הטד וומן'' שיתקיים ביום שישי הקרוב, בו ידברו 8 נשים חזקות ומצליחות כל אחת בתחומה היא, בעולמות העסקים, החינוך, בתחום החברתי, ביזמות, באופנה וכו. 

העצמת נשים זה 2 הקורסים לדירקטוריות שקיימנו בשיתוף פעולה עם וויצו בו השתתפו 60 נשים שקיבלו כלים מקצועיים איך זה לכהן כדירקטוריות בחברות ציבוריות ופרטיות. העצמת נשים זה הקורס ''נשים מנהיגות את המחר'' אשר ייפתח בקרוב ויתן כלים פרקטיים לנשים ששוקלות להיכנס לזירה המוניציפאלית להעז לעשות את זה. 

לסיום, אני מבקשת לאחל לכל נשות רמה''ש להמשיך להיות חזקות, מלאות גאווה ולא לוותר על הזכויות שלנו. לטובת חברה שוויונית , מתוקנת וטובה יותר לכולנו, גברים ונשים כאחת.

הביא לדפוס: שרון יונתןעוד בכפר סבא
חינוך וקהילה בכפר סבא
זאב שרגא 20/06/2018
הקול שלהם
קרן שלהבת 20/06/2018
אתר לוקאל 20/06/2018
תרומה בגיל הרך
תמי מאור 19/06/2018
אביבית פרקש 18/06/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
ישחקו הנערים לפניו
ישחקו הנערים לפניו
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
בתוכנית: בי"ס לחינוך מיוחד
מי הם שיאני השכר בעיריית הוד השרון?
מי הם שיאני השכר בעיריית הוד השרון?
איפה הכי מומלץ להתחתן בקיץ הקרוב – לבחור במקום האיכותי ביותר
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
תושב הצפון מואשם בניסיון רצח
תושב הצפון מואשם בניסיון רצח
עמותת רעים מציינת 20 שנים לפעילותה למען נזקקי הוד השרון
עמותת רעים מציינת 20 שנים לפעילותה למען נזקקי הוד השרון