כפר סבא

המניע לרצח, על פי החשד: 75 גרם מריחואנה

ב-26 בפברואר 2018 נמצאה גופה ברכב שרוף ביער איבים. חקירת המשטרה הביאה למעצר חשודים שלדברי המשטרה קשרו עצמם לחשדות המיוחסים להם ושיחזרו את הרצח בזירה. ''מדובר ברצח מזעזע, אשר תוכנן מראש ע''י החשודים וכל זאת בשל סכסוך על רקע עסקת סמים של 4000 שקל על 75 גרם מריחואנה''

תמי מאור 28/03/2018
המניע לרצח, על פי החשד: 75 גרם מריחואנה
הרכב השרוף בזירה צילום: דוברות משטרת ישראל

חקירה מחלק התשאול במשטרה שהתקיימה מאז 26.2.18, עת נמצאה גופה בתוך רכב שרוף ביער איבים, התגבשה לכדי כתב אישום חמור שיוגש היום (רביעי) על ידי הפרקליטות ובקשה למעצר עד לתום ההליכים. תיק החקירה כולל בתוכו עדויות, ממצאים וראיות אותם אספו בקפדנות חוקרי הזיהוי הפלילי יחד עם צוות המעבדה הניידת של משטרת ישראל, עשרות עמודי חקירה של גרסת החשודים במעשה שקשרו עצמם לחשדות המיוחסים להם ואף שיחזרו את הרצח בזירת האירוע.

''מדובר ברצח מזעזע, אשר תוכנן מראש על ידי החשודים וכל זאת בשל סכסוך על רקע עסקת סמים של 4000 שקל על 75 גרם מריחואנה'', ציינו במשטרה.

בתאריך 26.2.18 יצא המנוח, צעיר בן 26, מביתו בשדרות למשמרת כמאבטח חמוש, אשר בסיומה היה אמור להגיע לבית חברתו. משלא הגיע, הגישה החברה הודעה בתחנת המשטרה בשדרות אודות היעדרותו. בהמשך להגשת ההודעה, ניסתה חברתו להתקשר שוב לטלפון שלו, ומהעבר השני ענה לה נער אשר טען כי מצא את הטלפון. כאשר נפגשה עם הנער על מנת שיחזיר לה את מכשיר הטלפון, סיפר לה כי ליד המקום שבו מצא את המכשיר היה רכב שרוף.

חברתו של המנוח עדכנה את המשטרה ומייד יצאו שוטרים למקום המתואר ביער איבים.

במהלך הסריקות ביער איתרו השוטרים רכב שרוף ובתוכו גופה חרוכה.

החקירה הועברה לחוקרי היחידה המרכזית של משטרת ישראל. בתחילת החקירה, גילו החוקרים כי למנוח היה קשר עם אחד החשודים תושב שדרות בן 21 המוכר למשטרה. הצעיר נעצר והובא לחקירה ביחידה המרכזית באשדוד. במהלך החקירה עלה חשד כי הוא מעורב ברצח, ובהמשך החקירה הגיעו חוקרי משטרת ישראל לצעיר נוסף, בשנות ה-20 לחייו, תושב באר שבע.  במהלך פעולות החקירה הרבות שנעשו ע''י חוקרי היחידה המרכזית של משטרת ישראל, שני החשודים קשרו עצמם, והאחד את השני, לביצוע הרצח.

עוד עלה מהחקירה כי השלושה, המנוח ושני החשודים, הכירו על רקע עסקת סמים שביקשו לקיים, על פי החשד התגלע סכסוך על רקע עסקת הסמים אז החליטו שני החשודים לרצוח את המנוח.

השניים קבעו עם המנוח ונסעו איתו ברכבו ליער איבים באמתלה ששם תתבצע העסקה, במהלך הנסיעה אף שכנעו אותו להשאיר את האקדח, אותו הוא מחזיק מתוקף עבודתו כמאבטח, ברכב וללכת איתם ברגל ליער. שם, תוך כדי שיחה, הם תקפו אותו באכזריות, היכו אותו באבנים וגררו אותו בחזרה לרכב. לאחר מכן הם הלכו לתחנת דלק קרובה, קנו חומר דליק, חזרו לרכב ביער והציתו את הרכב כאשר המנוח בתוכו.
לאחר הרצח השניים הלכו לביתם, התקלחו, ואת הבגדים המגואלים בדם הקרבן השליכו לפח האשפה. באותו הערב נפגשו השניים ויצאו יחדיו למסיבה באזור המרכז, שתו אלכוהול ועישנו סמים.

במהלך חקירת המקרה, השניים שחזרו את הרצח בפני חוקרי משטרת ישראל החוקרים איתרו ראיות משמעותיות הקושרות את החשודים למנוח וזירת הרצח בין היתר נמצאו בגדי החשודים עם כתמי הדם עליהם.

כאמור, כל חומר החקירה ובו ראיות לכאורה לעבירת רצח הועבר לפרקליטות אשר נתנה הצהרת תובע כי בכוונתה להגיש כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים.


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
אצטדיון סמי עופר מועמד לארח את משחק אופא סופר-קאפ בשנת 2020
אצטדיון ''סמי עופר'' מועמד לארח את משחק ''אופ''א סופר-קאפ'' בשנת 2020
אזור תעסוקה חדש יוקם בעכו
אזור תעסוקה חדש יוקם בעכו
ריחות צחנה ויתושים בעקבות פרויקט תמא שנעצר
ריחות צחנה ויתושים בעקבות פרויקט תמ"א שנעצר
ביכורי הדובדבן
ביכורי הדובדבן
חייבים להתקדם במהירות
''חייבים להתקדם במהירות''
הרוג בתאונה באזור נהריה
כל מה שרציתם לדעת על שירות פינוי תכולת דירה
כל מה שרציתם לדעת על שירות פינוי תכולת דירה
ראש עיריית הוד השרון ימונה ליור עמית קקל
ראש עיריית הוד השרון ימונה ל"יו"ר עמית קק"ל"