כפר סבא

״יזכור עם ישראל להשיב את הדר גולדין ואורון שאול״

בשבוע שבין יום השואה ליום הזכרון לחללי צה"ל משיקה משפחתו של הדר גולדין קמפיין במסגרתו יוקם "מסדר הדר"- מערך מתנדבים שייזום, יארגן וינהל פעילות במרחב הציבורי בארץ ובחו״ל להשבתם של חיילי צה״ל, סגן הדר גולדין וסמ״ר אורון שאול

כתב לוקאל 08/04/2018
״יזכור עם ישראל להשיב את הדר גולדין ואורון שאול״

לקראת השבוע הכי ישראלי בלוח השנה, בין יום הזכרון לשואה דרך יום הזכרון לחללי צה״ל ויום העצמאות, משיקה היום (ראשון) משפחת גולדין קמפיין באנרים בכל האפליקציות ואתרי החדשות והכלכלה המובילים בישראל תחת הכותרת ״יזכור עם ישראל להשיב את הדר גולדין ואורון שאול״.

במסגרת הקמפיין מקימה משפחת גולדין יחד עם ״המטה להשבת הדר״, בראשות אל״ם (במיל׳) ארז וינר, את ״מסדר הדר״. מדובר במערך מתנדבים שייזום, יארגן וינהל פעילות במרחב הציבורי בארץ ובחו״ל להשבתם של חיילי צה״ל, סגן הדר גולדין וסמ״ר אורון שאול. 

הקמפיין הושק בהתנדבות מלאה על ידי משרד הייעוץ התקשורתי ״פרו אסטרטגיה״, משרד הפרסום ״חברון זלצמן״ ומשרד הדיגיטל ״ספוט תקשורת״.

ממשפחת גולדין נמסר: ״אנו מודים למערכות התקשורת על רוח ההתנדבות וההתגייסות. מדינת ישראל נערכת לחגיגות ה-70 לעצמאותנו, אבל החגיגה שלנו לא שלמה בלי אורון והדר. אנחנו כאן, והציבור הישראלי יחד איתנו, כדי להזכיר לראש הממשלה והשרים ששני חיילים קרביים שנשלחו להגן על המדינה במלחמת ׳צוק איתן׳ עדיין נמצאים בעזה בידי חמאס״.

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
פרסום ראשון: סופש של אלימות בקרב צעירים
פרסום ראשון: סוף שבוע של אלימות בקרב צעירים
סלינו על כתפינו
מפני שיבה תקום
מפני שיבה תקום
המשמר החברתי החל לפעול באלעד
תרגיל למניעת זיהום ים באילת
כלבים חולצו מדירה בעכו
כלבים חולצו מדירה בעכו
בשם האב
בשם האב
המשטרה: חשפנו פרשת התעללות בירושלים
המשטרה: חשפנו פרשת התעללות בירושלים