על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד רוזי כבאז, הנאשם והמנוחה, ילידת 1965, היו בני זוג במשך מספר שנים עד שנפרדו בסמוך לחודש נובמבר 2017. בתקופה זו התגוררו השניים התגוררו יחד בתל-אביב, ולקחו חלק בניהולו של בר-מסעדה ברחוב שלמה בתל-אביב. הנאשם והמנוחה המשיכו לעבוד יחד בעסק גם לאחר שנפרדו. בתקופה שלאחר פרידתם, התגלע בין הנאשם למנוחה סכסוך הנוגע, בין היתר, לחלוקת הרכוש ביניהם, ולקשר של המנוחה עם אחרים. כמו כן, בתקופה האמורה, במספר הזדמנויות במועדים שאינם ידועים במדויק למאשימה, איים הנאשם על המנוחה כי ירצח אותה.

ב- 28.3.18 או קודם לכך, גמלה בלבו של הנאשם החלטה להמית את המנוחה. על מנת להוציא את תכניתו אל הפועל, הגיע אל העסק בסמוך לשעה 15:45, התקשר אל המנוחה, וביקש ממנה להגיע אל העסק. בנוסף, ניתק הנאשם את מצלמות האבטחה בעסק, על מנת שמעשה הרצח המתוכנן לא יתועד. המנוחה נעתרה לבקשתו של הנאשם והגיעה אל העסק. כאשר נפגשו, התגלע בין השניים ויכוח, שבמהלכו לקחה המנוחה את הטלפון הסלולרי של הנאשם, ויצאה מן העסק. כ-10 דקות לאחר מכן, שבה המנוחה לעסק והנאשם דרש ממנה להחזיר לו את הטלפון הסלולרי. משסירבה המנוחה, נטל הנאשם סכין לחיתוך בשר בעלת להב של למעלה מ-20 ס"מ, ניגש אל המנוחה והחל לדקור אותה. המנוחה, שניסתה להגן על עצמה, הכתה את הנאשם בראשו במפתחות שהיו בידה. הנאשם הפיל את המנוחה לארץ והמשיך לדקור אותה בכל חלקי גופה תוך שהוא צועק לעברה: "הורג אותך, הורג אותך, הורג אותך...", ומתעלם מזעקותיה. הנאשם דקר את המנוחה 8 פעמים באמצעות הסכין ובשל כך נגרם מותה.

בבקשת המעצר כתבה עו"ד כבאז כי "...המשיב רצח את המנוחה בדם קר. המשיב תכנן לרצוח את המנוחה, ולשם כך קבע להיפגש עמה במקום, וניתק את מצלמות האבטחה, כדי שלא יקלטו את מעשיו. המשיב דקר את המנוחה באכזריות, תוך שהוא צועק "הורג אותך, הורג אותך...", והיא זועקת לעזרה. ההקלטה שנמצאה בפלאפון של המנוחה מתעדת את הרצח האכזרי, ואת רגעי האימה האחרונים של חייה של המנוחה, הזועקת לעזרה. הקלטה מצמררת זו, מהווה יתד של ברזל בדבר מסוכנות המשיב..."

עו"ד ניר אלפסה שמייצג מטעם הסניגוריה הציבורית את הנאשם: "הנאשם שיתף פעולה עם החוקרים ומסר גרסה להשתלשלות האירועים. טרם קיבלנו את חומרי החקירה, לאחר שנלמד אותם נגיב בבית המשפט".