כפר סבא

'שפרו את התשתיות'

בקעבות ריבוי התאונות בתקופה האחרונה בכביש 55 קורא ראש עיריית כפר סבא לנתיבי ישראל: שפרו את התשתיות והבטיחות בכביש 55 שהפך בשבועות האחרונים "לכביש דמים"

מיכאל פרוסמושקין 26/04/2018
צביקה צרפתי. לטפל בתשתיות צילום: רמי זרנגר

בעקבות תאונות הדרכים בכביש 55 בשבועות האחרונים, שיגר ראש עיריית כפר סבא, צביקה צרפתי,  מכתב למנכ"ל חברת 'נתיבי ישראל' . במכתב ציין צרפתי: "אבקש כי תפעלו ככל יכולתכם ובהקדם האפשרי כדי לשפר את תשתיות התנועה והבטיחות בכביש זה וזאת בכדי למנוע את התאונות הבאות". כזכור, בתקופה האחרונה נהרגו לאורך הכביש רפי רסקין ונופר מועלם, וכן נפצעו באורח קשה יוסף פרץ וקרין טביב. יש לציין כי בימים האחרונים חל שיפור נוסף במצבם של השניים.

 מתוך המכתב:"כביש 55 נמצא באחריותה הבלעדית של חברת 'נתיבי ישראל'. אני פונה אליך בכל לשון של בקשה לבחון מחדש את התכנון התחבורתי של הכביש. כראש העיר כפר סבא, אבקש כי תפעלו ככל יכולתכם ובהקדם האפשרי כדי לשפר את תשתיות התנועה והבטיחות בכביש זה וזאת בכדי למנוע את התאונות הבאות ולשמור על בטיחות כלל משתמשי הדרך".

בשבוע שעבר התקיים סיור לאורך הכביש בהשתתפות נציגים מקצועיים של עיריית כפר סבא, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, המשטרה ונציג נתיבי ישראל. במהלך הפגישה הציעה מהנדסת התנועה בעיריית כפר סבא, הילן דהרי, מספר פתרונות לשיפור צומת כביש 55 ודרך הפועל. בין היתר הוצע להוסיף נתיב נוסף לפנייה שמאלה על חשבון נתיב המאפשר כיום נסיעה ישר וכן הדגשת סימוני הכביש במקום. הפתרונות שהועלו בסיור נבחנים בימים אלו בנתיבי ישראל ובהמשך יועברו לאישור משרד התחבורה.  

 

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
אני איש של עשייה
רון סגל פורש מהנהגת ההורים
"קבוע בכל שבוע"
החממה לקריירה – הדרך החדשה לחיפוש עבודה בחיפה
"החממה לקריירה" – הדרך החדשה לחיפוש עבודה בחיפה
ריקוד ניצחון
ריקוד ניצחון
הרוג בתאונה באזור קרית גת
הרוג בתאונה באזור קרית גת
כן המפקד
כן המפקד
אגף המיחשוב של עיריית חיפה זכה ב- 4 פרסים בתחרות IT AWARDS
אגף המיחשוב של עיריית חיפה זכה ב- 4 פרסים בתחרות IT AWARDS
תנו לקרוא בשקט