כפר סבא

הדר לביא רצה לראשות עיריית כפ"ס

לביא, שכיהנה בעיר כיו"ר מועצת הנשים בכפר סבא ומי שהקימה את ועד מרכז העיר וגם עמדה בראשו, החליטה כעת לעשות צעד נוסף קדימה לראשות העירייה

כתב לוקאל 14/05/2018
הדר לביא רצה לרה
הדר לביא. מתמודדת לראשות העירייה

הדר לביא מצטרפת לרשימת המתמודדים על ראשות עיריית כפר סבא. לביא שכיהנה בעיר כיו"ר מועצת הנשים ומי שהקימה את ועד מרכז העיר וגם עמדה בראשו,החליטה כעת לעשות צעד נוסף קדימה לראשות העיר.

 לביא, תושבת כפר סבא וילידת העיר, נשואה ואמא לשניים, מחזיקה בתואר ראשון בכלכלה ובתואר שני במדיניות ציבורית עם מיקוד בשיתוף ציבור בערים, שניהם מהאוניברסיטה העברית. שירתה ביחידה 8200 שם הגיעה לדרגת רב סרן.

בקמפיין שלה קוראת הדר לתושבים להצטרף אליה כדי להבטיח שכפר סבא תתקדם בכל התחומים. "אחרי שנים בהן במובנים רבים העיר דרכה במקום, הגיע הזמן שנתקדם. כתושבים אנחנו חייבים לשנות ראש, אם נמשיך לבחור מאותו הדבר נקבל את אותו הדבר".
 
לדברי לביא, בזכות התפקידים אותם מילאה, במועצת הנשים ובוועד מרכז העיר, היא מכירה מקרוב את התושבים ואת האתגרים בהם יש לטפל והיא מגיעה כדי להוביל מערכת שמתנהלת באופן שונה מזו שפעלה בעיר בשנים האחרונות. "מערכת נקייה וישרה שמתבססת על שיתוף של הציבור בהחלטות העירייה ומנוהלת בשקיפות מלאה". יחד עם זאת, לאור הרקע שלה, היא תדאג להטמיע שימוש בפתרונות דיגיטליים וטכנולוגיים חדשניים שיביאו לשיפור משמעותי במגוון תחומים הנוגעים בחיי היומיום בעיר.

ללביא תוכנית עבודה מפורטת הנוגעת במצוקות האמתיות המטרידות כיום את התושבים ואותן היא מגיעה כדי לפתור. בכוונתה לקדם שינוי בתחומים כמו חינוך, תחבורה, תשתיות, התחדשות עירונית, חיי קהילה וחיבור בין שכונות העיר, איכות הסביבה, ניקיון העיר, ספורט, תרבות ופנאי.
 
מי שמוביל את הקמפיין של הדר הם התושבים. מאות מתושבי העיר, שהספיקו כבר להכיר ולהוקיר את הדר בזכות המהלכים שקידמה בעיר,
התגייסו למענה והם אלה שקוראים לשאר תושבי כפר סבא להצטרף אליהם ולתמוך בהדר, תחת האמירה "גם אני רוצה את כפר סבא מתקדמת".

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
נעצרה בחצי
נחתם הסכם קאלציוני; מר"צ נשארה בחוץ
אירועי דאנס פראנס
אירועי "דאנס פראנס"
ברוך הבא, חבר
אבי הקבוצה
בן חמו ביקש לאפשר לו לצאת לחו"ל
"מסדר הדר״: השבוע ה - 12
"נהיה הפתעת הבחירות הבאות"