כפר סבא

התפתחות בבחירות בדרום השרון

סגן ראש המועצה צפי פלד, התכוון בתחילה להתמודד בעצמו על ראשות המועצה ואף נפגש עם כל המועמדים מצטרף לאושרת גני-גונן שמתמודדת לתפקיד

כתב לוקאל 16/05/2018
התפתחות דרמטית בבחירות למוא
אושרת גני גונן וצפי פלד (צילום: מטה גני גונן)

סגן ראש המועצה האזורית דרום השרון צפי פלד הודיע בתחילת השבוע על החלטתו שלא לרוץ בבחירות לראשות המועצה ולהצטרף למועמדת אושרת גני גונן, בת מושב נווה ימין ומי שכיהנה עד לא מכבר כמנכ"לית עיריית כפר סבא. בין השניים הוסכם כי במידה וגני גונן תיבחר לתפקיד ולאחר שפלד ייבחר כנציג קיבוץ אייל, ובהסכמת מליאת המועצה החדשה, ימשיך פלד לכהן כסגן ראש המועצה.

יצוין כי מדובר בהתפתחות מפתיעה ביותר, מאחר וגני גונן החלה במסע הבחירות שלה רק לפני כ-3 חודשים והצליחה לרכז במהירות תמיכה גדולה סביב מועמדותה. באותה עת החל פלד בהתארגנות אינטנסיבית להתמודדות על ראשות המועצה, להקמת מטה הבחירות שלו ובגיוס פעילים מכל הישובים, אותם שירת ב 7 השנים האחרונות כסגן ראש המועצה. בד בבד ניסו כל המתמודדים לשכנעו לרוץ יחדיו, אולם, כאמור בחר פלד להצטרף גני גונן

לדברי פלד כל העת חשש מפיצול כוחות ובמכתב ששיגר לכל תושבי המועצה כתב פלד: "כל מי שמכיר אותי יודע כי תמיד עשיתי רק מה שטוב לציבור, מבלי לשקול תחילה את טובתי או את ענייני האישי. חשתי כי כעת צריך לאחד הכוחות כדי להתמודד עם האתגרים. נפגשתי עם כל המועמדים והתוודעתי לאישיותה של אושרת ולניסיונה העצום בכל התפקידים שביצעה עד לתפקידה הבכיר כמנכ"לית עיריית כפר סבא, ובאתי למסקנה כי היא המנהיגה הראויה לעמוד בראש המועצה שלנו בשנים הבאות". לדבריו, לאור ההזדמנויות, ולנוכח האתגרים והמאבקים הגדולים הצפויים בשנים הקרובות, ראוי לאחד את כל הכוחות בראשות אושרת המביאה עמה יכולת רבה וניסיון עצום לטובת כל יישובי דרום השרון.

צפי פלד הודה במכתבו לתומכיו הרבים וביקשם להצטרף עמו למטה של אושרת גני גונן ולהעניק לה רוב גדול בבחירות שיתקיימו בעוד חמישה וחצי חודשים.

גני  גונן הביעה קורת רוח רבה מהחלטתו של סגן ראש המועצה להצטרף אליה ולאחד את כל הכוחות למען האזור. "אני מתכוונת להוביל מהלך נרחב של התחדשות בכל התחומים ובשדרוג רמת השירות לתושבי כל הישובים בדרום השרון. תמיד הערכתי את צפי כאדם ערכי ואני בטוחה כי נוכל לבצע דברים גדולים למען כל התושבים- תנופת התחדשות יחד עם העמקת השירות והיחס האישי כפי שאנו שואפים" אמרה גני -גונן.

 


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
פיקניק עודפי מזון
פיקניק עודפי מזון
אביחי ארביב פורש מהחיים הפוליטיים
אביחי ארביב פורש מהחיים הפוליטיים
חדש בפ"ת: פורום הציונות הדתית
מועצות התלמידים בהרצליה התחרו בנושא מנהיגות ומנהיגים
מנהיגות ומנהיגים צעירים בהרצליה
פרסום ראשון: מסתמן- קריב מקימה "גוש חוסם" לכוכבי
השותפה של בר
ישראלים תתעוררו
למה לתחזק את הגג בקיץ?