כפר סבא

פתרון הצללה טוב

האם סוככים הם פתרון הצללה טוב לגינה שלכם? אם כבר כמה שבועות בכל פעם כשאתם יוצאים החוצה לגינה אתם מרגישים שחם לכם מידי, יכול להיות שהגיע הזמן לעשות משהו בנידון. למעשה, אם תדברו עם אנשים אחרים שיש להם גינות פרטיות אתם תראו שרובם התקינו כבר מזמן סוכך מסוג כזה או אחר, פרגולה או פתרונות אחרים שיגנו עליהם מפני השמש הישירה. אומנם השמש בישראל נפלאה והרבה פעמים היא מאירה לנו את הבית בצורה נעימה מאוד, אך כולנו יודעים לומר שכאשר היא מגיעה בצורה ישירה מידי, זה עלול להיות חום אימים. לכן סוככים זוכים להצלחה גדולה כל כך בישראל והאמת היא, שהם יוכלו להתאים לכם לא רק לבית הפרטי אלא גם למשרד, לעסק או לכל מקום אחר שבו אתם מבלים שעות. יש היום הרבה מאוד סוגים של פתרונות בתחום הזה ולכן אנחנו מציעים לכם לבדוק היטב במה אתם בוחרים ואיזו אופציה טובה להיות טובה יותר עבורכם.

אתר לוקאל 16/05/2018
pixabay

כיצד בוחרים בין אינספור סוככים?

האמת היא שלפעמים דווקא בגלל שיש כל כך הרבה סוגים של סוככים בחירת הסוכך המתאים אינה פשוטה. לכן, אם אתם מרגישים שאתם הולכים לאיבוד כי יש כל כך הרבה אופציות, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. מה שכן, אנחנו ממליצים לכם לבדוק את האפשרויות השונות, להבין מה ההבדלים בין כל הסוככים וכך תוכלו לבחרו את הפתרון המושלם עבורכם. כדאי לבדוק לעומק נתונים כמו:

·        האם הסוכך מתקפל או שהוא קבוע?

·        האם אפשר להזמין אותו בצבעים שונים?

·        האם הגודל חייב להיות סטנדרטי או שאתם יכולים לעשות התאמות שונות?

·        ממה עשוי הסוכך?

בנוסף, כדאי לנסות לברר האם החברה שייצרה את הסוכך נחשבת לאיכותית או לא, כי מה פתאום שתוותרו על הטוב ביותר? אם אתם כבר קונים היום פתרון שיגן עליכם מפני השמש כמובן שעדיף יהיה להשקיע ולקנות מוצר איכותי שיוכל להחזיק מעמד בגינה שלכם לכמה שיותר שנים.

התקנת הסוכך בגינה

עוד דבר שכדאי לכם לדעת על סוככים, זה שאומנם יש בדרך כלל פיתוי להתקין אותם לבד אך האמת היא, שלא תמיד זה כדאי. היום, כאשר אתם יכולים להזמין שירות מקצועי שיכלול לא רק את הכנת הסוכך הדרוש לכם אלא גם את ההתקנה שלו בגינה, זה עדיף. אפילו אם אתם כן נוטים לעשות עבודות כאלה לבד בבית ואפילו אם יש לכם את כל כלי העבודה הדרושים, בסופו של דבר עדיף להשאיר את התקנת הסוכך לאנשי המקצוע. תוהים מדוע? פשוט מאוד: כיוון שצריך ניסיון בעניין הזה. הדבר האחרון שאתם רוצים זה שאותו סוכך שמטרתו להגן עליכם מפני השמש יהפוך למפגע. לכן, אם אתם יכולים להזמין איש מקצוע שיתקין הכול בצורה מקצועית זה עדיף.

עוד בכפר סבא
Happy Hour של קניות בכפר סבא
כתב לוקאל 07/03/2019
איריס שפירא ומיכל סלע. חברות אמיצה
קרן שלהבת 10/02/2019
סופי גולדהרוש
כתב לוקאל 05/02/2019
כתב לוקאל 29/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מועדון ארוחת בוקר
"הרגשתי שכבשתי יעד"
"זה היה התגשמות של חלום"
שומרת על איתנות כלכלית
שומרת על איתנות כלכלית
חולון: מבצע אכיפה של החזקת כלבים
יקב עמק האלה
יקב עמק האלה ביוזמה מבורכת לקראת חג הפורים
מתגייסים למען עמותת עמיחי
מתגייסים למען עמותת "עמיחי"
שוחים וזוכים