כפר סבא

להיות או לחדול

קבוצת הנוער של בית"ר כפר סבא עומדת בפני עליית ליגה. למרות שבמחזור הסיום היא לא תהיה תלויה בעצמה, המאמן דודי סטולפר אופטימי ומאמין שבעונה הבאה הקבוצה תשחק בליגה הלאומית

זאב גולדשמיט 17/05/2018
דודי סטולפר. אופטימי לגבי עליית ליגה (צילום: פרטי)

קבוצת הנוער של בית"ר כפר סבא מצפה לחגוג בשבת עליה היסטורית לליגה הלאומית. הקבוצה תחת הדרכתו של דודו סטולפר, הייתה קרובה לעליה כשידעה שניצחון חוץ על מכבי באר שבע ישאיר אותה במקום השני בליגה הארצית מחוז הדרום (שתי קבוצות עולות), אבל היא סיימה רק בתיקו 2:2 שהוריד אותה למקום השלישי.                                                  

בשבת ייערך המחזור האחרון, כשערב המחזור שלוש קבוצות נאבקות על שני כרטיסי העליה. הפועל הוד השרון מוליכה בראש הטבלה עם 52 נק', במקום השני הפועל הרצליה עם 51 נק' ובית"ר כפר סבא במקום השלישי עם 50 נק'. יחס השערים אינו משפיע, ובמקרה ששתי קבוצות יסיימו עם אותו מספר נקודות, הקבוצה שלה יהיו יותר ניצחונות, תסיים במקום גבוהה יותר.  

לפיכך, כפר סבא חייבת לנצח ולקוות שאחת היריבות שמקדימות אותה, הוד השרון או הרצליה, תאבדנה נקודות כיוון שאז לבית"ר יהיו יותר ניצחונות. כל שלוש הקבוצות תשחקנה בבית בשעה אחידה (10:30): בית"ר כפר סבא נגד מכבי שוהם, הפועל הרצליה נגד הפועל קריית אונו, הפועל הוד השרון נגד מ.ס. בני יפו אורתודוכסים.                                  

כאמור, את בית"ר כפר סבא מאמן שחקן העבר של הפועל כפר סבא, דודי סטולפר, שקיבל את הקבוצה לפני שנתיים וחצי באמצע העונה כשהיא במרכז הטבלה בליגה הרביעית. עוד באותה עונה בית"ר התקדמה לצמרת וסיימה במקום השני. בעונה שלאחריה עלתה לליגה הארצית, וכעת היא קרובה ללאומית, ליגה שנייה שבה מעולם לא שיחקה.                   

כפר סבא כבר הוליכה 0:1 בבאר שבע, שעשתה מהפך וכבשה צמד שערים, ולקראת הסיום כפר סבא חזרה למשחק והשוותה. ליאור יהודה ושמעון ישראל כבשו את השערים. צחוק הגורל הוא, שלכפר סבא היה יתרון גדול יותר על פני הפועל הרצליה, שלפני שבועיים קיבלה "במתנה" שלוש נקודות בעקבות ניצחון טכני על הוד השרון, ששיתפה שחקן בעונש של צהובים.                                                                 

סטולפר: "מה שמייחד את קבוצת הנוער של בית"ר כפר סבא זה הרוח המיוחדת של המועדון, שחקנים שמשקיעים ושואפים להתקדם. יצרנו רצף של 12 ניצחונות ב-13 משחקים, ומקבוצה שמעטים התייחסו אליה, הגענו לצמרת הגבוהה. לפני שלוש שנים היינו בליגה הרביעית והיום הגענו למרחק נגיעה מהליגה הלאומית. קבוצת הנוער היא חלון הראווה של המועדון, ולכן חשוב מאוד שבית"ר כפר סבא תעלה ללאומית".

 דודי, מהם הסיכויים שלכם?

 "אנחנו בפיגור אחרי הוד השרון והרצליה, אבל זה לא נגמר, עד שזה לא נגמר. אנחנו צריכים להתרכז רק במשחק שלנו, לעשות את העבודה ולקוות להפתעה. אני אופטימי, ורואה מוצאי שבת שמחה במועדון שלנו".

 


 

עוד בכפר סבא
כתב לוקאל 27/12/2018
שרון יונתן 26/12/2018
זאב גולדשמיט 26/12/2018
זאב גולדשמיט 20/12/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
בתוכנית: תיכון חדש בפרדס חנה כרכור
יצאה לדרך
פרויקט ההתחדשות עירונית
דוד רובינגר / אמת צילמתי
דוד רובינגר / אמת צילמתי
חינוך וקהילה בהוד השרון
חינוך וקהילה בהוד השרון
החייל שנהרג ברצועת עזה סמל ראשון אביב לוי מפת
החייל שנהרג ברצועת עזה: סמל ראשון אביב לוי מפ"ת
גופת צעיר נמשתה מהכנרת
גופת צעיר נמשתה מהכנרת
חוק גיוס חובה לצהל
חוק גיוס חובה