כפר סבא

להיות או לחדול

קבוצת הנוער של בית"ר כפר סבא עומדת בפני עליית ליגה. למרות שבמחזור הסיום היא לא תהיה תלויה בעצמה, המאמן דודי סטולפר אופטימי ומאמין שבעונה הבאה הקבוצה תשחק בליגה הלאומית

זאב גולדשמיט 17/05/2018
דודי סטולפר. אופטימי לגבי עליית ליגה (צילום: פרטי)

קבוצת הנוער של בית"ר כפר סבא מצפה לחגוג בשבת עליה היסטורית לליגה הלאומית. הקבוצה תחת הדרכתו של דודו סטולפר, הייתה קרובה לעליה כשידעה שניצחון חוץ על מכבי באר שבע ישאיר אותה במקום השני בליגה הארצית מחוז הדרום (שתי קבוצות עולות), אבל היא סיימה רק בתיקו 2:2 שהוריד אותה למקום השלישי.                                                  

בשבת ייערך המחזור האחרון, כשערב המחזור שלוש קבוצות נאבקות על שני כרטיסי העליה. הפועל הוד השרון מוליכה בראש הטבלה עם 52 נק', במקום השני הפועל הרצליה עם 51 נק' ובית"ר כפר סבא במקום השלישי עם 50 נק'. יחס השערים אינו משפיע, ובמקרה ששתי קבוצות יסיימו עם אותו מספר נקודות, הקבוצה שלה יהיו יותר ניצחונות, תסיים במקום גבוהה יותר.  

לפיכך, כפר סבא חייבת לנצח ולקוות שאחת היריבות שמקדימות אותה, הוד השרון או הרצליה, תאבדנה נקודות כיוון שאז לבית"ר יהיו יותר ניצחונות. כל שלוש הקבוצות תשחקנה בבית בשעה אחידה (10:30): בית"ר כפר סבא נגד מכבי שוהם, הפועל הרצליה נגד הפועל קריית אונו, הפועל הוד השרון נגד מ.ס. בני יפו אורתודוכסים.                                  

כאמור, את בית"ר כפר סבא מאמן שחקן העבר של הפועל כפר סבא, דודי סטולפר, שקיבל את הקבוצה לפני שנתיים וחצי באמצע העונה כשהיא במרכז הטבלה בליגה הרביעית. עוד באותה עונה בית"ר התקדמה לצמרת וסיימה במקום השני. בעונה שלאחריה עלתה לליגה הארצית, וכעת היא קרובה ללאומית, ליגה שנייה שבה מעולם לא שיחקה.                   

כפר סבא כבר הוליכה 0:1 בבאר שבע, שעשתה מהפך וכבשה צמד שערים, ולקראת הסיום כפר סבא חזרה למשחק והשוותה. ליאור יהודה ושמעון ישראל כבשו את השערים. צחוק הגורל הוא, שלכפר סבא היה יתרון גדול יותר על פני הפועל הרצליה, שלפני שבועיים קיבלה "במתנה" שלוש נקודות בעקבות ניצחון טכני על הוד השרון, ששיתפה שחקן בעונש של צהובים.                                                                 

סטולפר: "מה שמייחד את קבוצת הנוער של בית"ר כפר סבא זה הרוח המיוחדת של המועדון, שחקנים שמשקיעים ושואפים להתקדם. יצרנו רצף של 12 ניצחונות ב-13 משחקים, ומקבוצה שמעטים התייחסו אליה, הגענו לצמרת הגבוהה. לפני שלוש שנים היינו בליגה הרביעית והיום הגענו למרחק נגיעה מהליגה הלאומית. קבוצת הנוער היא חלון הראווה של המועדון, ולכן חשוב מאוד שבית"ר כפר סבא תעלה ללאומית".

 דודי, מהם הסיכויים שלכם?

 "אנחנו בפיגור אחרי הוד השרון והרצליה, אבל זה לא נגמר, עד שזה לא נגמר. אנחנו צריכים להתרכז רק במשחק שלנו, לעשות את העבודה ולקוות להפתעה. אני אופטימי, ורואה מוצאי שבת שמחה במועדון שלנו".

 


 

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 18/10/2018
זאב גולדשמיט 18/10/2018
זאב גולדשמיט 18/10/2018
ניצחונות על האפס
זאב גולדשמיט 18/10/2018
זאב גולדשמיט 11/10/2018
זאב גולדשמיט 11/10/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
פוענחה סיבת מותו של תושב מעלות
נדחה ערעורו של איש היי טק שהורשע בהחזקה והפצה של תכנים פדופילים
ב(ע)ין השורות
ב(ע)ין השורות
רחובות בתנועה
מה עושים עם הארנונה?
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
גבר נרצח בקריות
שולחן עגול למובילי ההתנדבות בכרמיאל
שולחן עגול למובילי ההתנדבות