כפר סבא

הנוער נשאר ליגה

קבוצת הנוער בכדורגל של בית"ר כפר סבא לא הצליחה להעפיל לליגה הלאומית. חיים סירוטקין מונה למאמן הקבוצה הבוגרת

זאב גולדשמיט 31/05/2018
נשארים ליגה (תמונה להמחשה iclipart)

חיים סירוטקין מונה השבוע למאמן בית"ר כפר סבא מליגה א' צפון ובכך חוזר לקדנציה שנייה במועדון. בעונה שעברה סירוטקין אימן את הכח עמידר ר"ג.                                         

אכזבה בקבוצת הנוער של בית"ר כפר סבא, שהחמיצה השבוע עלייה לליגה הלאומית. בית"ר כפ"ס ניצחה במחזור האחרון את מכבי שוהם 1:6, והייתה זקוקה למעידה של הפועל הוד השרון או הפועל הרצליה, אבל שתיהן ניצחו, והיא סיימה את העונה במקום השלישי (רק שתיים עולות). עם סיום המשחק מנהלי הקבוצה קיבלו עדכון על התוצאות בהרצליה ובהוד השרון, והשחקנים ירדו לחדר ההלבשה חפוי ראש.                                                                               

בית"ר כפר סבא יכולה להתנחם בכך שהציגה יכולת טובה בסיבוב השני של העונה, שהזניק אותה עד למקום השני ממנו עולים ליגה. בבית"ר כפר סבא כואבים את אובדן שתי הנקודות במחזור הלפני אחרון בבאר שבע נגד מכבי, שהסתיים בתיקו 2:2, שאיפשר להפועל הרצליה לחלוף על פניהם בטבלה.                                                                    

מאמן קבוצת הנוער דודי סטולפר: "לפי הדיווחים שקיבלנו, זה חוסר מזל שלא היה שוויון בין קריית אונו להרצליה, שניצחה בדוחק 0:1 לאחר משחק שקול. הגיע לנו לעלות כיוון שהיינו יותר טובים מהרצליה, שהרוויחו מההפקר כשזכו בניצחון טכני על הוד השרון בהחלטה של בית הדין בגין שיתוף שחקן שלא כחוק. ב-15 המשחקים האחרונים היינו הקבוצה הטובה בליגה הארצית דרום אחרי שניצחנו ב-13 משחקים, סיימנו משחק בתיקו והפסדנו במשחק אחד. לצערי, זה לא הספיק, אבל יחד עם זאת אני גאה בשחקנים ובהתקדמות שהם עשו. אני מאמין שנמשיך באותה דרך ונשאף לעלות ליגה בעונה הבאה. יכול להיות שעלייה העונה הייתה מהירה מידי. אנחנו צריכים לבנות תשתית טובה ולהרחיב את סגל השחקנים, אבל ברור שמועדון בית"ר כפר סבא ראוי לקבוצת נוער בליגה הלאומית, שזה מכובד למועדון שממוקם בשכונה כפר סבאית".

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 14/06/2018
זאב גולדשמיט 14/06/2018
זאב גולדשמיט 14/06/2018
זאב גולדשמיט 07/06/2018
זאב גולדשמיט 06/06/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
היקר לנו מכל נלקח מאיתנו
''היקר לנו מכל נלקח מאיתנו''
תמריצים לחקלאי עוטף עזה שיקדימו את הקציר
תמריצים להקדמת הקציר בעוטף עזה
כשלרמבם נולד ילד ברמבם
כשלרמבם נולד ילד ברמב"ם
י-ם עוברת לרכב שיתופי
אמנות ללא גיל
אמנות ללא גיל
תחשבי טכנולוגית
תחשבי טכנולוגית
על משמעות יום האישה והעצמת נשים
על משמעות יום האישה והעצמת נשים
גז"ד למזכירת מפקד משטרת גלילות לשעבר שלקחה שוחד