כפר סבא

עם הפנים קדימה

אחרי העונה הטראומטית שעברה מנסה הפועל כפר סבא לבנות קבוצה חזקה לעונה הבאה. המאמן, ארז בנודיס, מסכם את המשחק האחרון בטבריה ומספר על השינוי שקבוצתו תעבור בפגרה

זאב גולדשמיט 07/06/2018
(תמונה להמחשה צילום: iclipart)

בהפועל כפר סבא מנסים להתאושש מהעונה ההזויה שעברה עליהם, שאמנם הסתיימה בהפי-אנד, אבל איש לא ירצה לחזור עליה שנית. כעת, עם פתיחת שוק המלפפונים, נראה כי רבים משחקני הסגל יוחלפו. המאמן החדש, ארז בנודיס, שבשלושה משחקים הצליח להשאיר את הקבוצה בליגה הלאומית, יצטרך לבנות קבוצה כמעט חדשה.                           

הראשון שמסתמן שישוחרר הוא הקשר רז כהן, שהפועל ת"א מעוניינת בו. הבעלים יצחק שום יצטרך להחליט באיזה סכום לשחררו, שכן מדובר בשחקן בית מהיותר כישרוניים שצמחו במועדון. שום יצא בינתיים לחופשה.

 ארז בנודיס, איך אתה מסכם את התקופה הקצרה שלך בהפועל כפר סבא?

 "הפועל כפר סבא זה מועדון עם היסטוריה מפוארת, וידעתי את כובד האחריות שהיה מוטל עליי. ידעתי שאסור בשום אופן למועדון כזה לשחק בליגה א'. עברו עלינו שבועיים של קרבות הישרדות, עמדנו במשימה, והפנים קדימה".

 זה נשמע פשוט, אבל בגומלין בטבריה ראו הרבה דאגה יעל פניך.

 "ראית מאמן שלא מודאג? באימון הראשון שלי בכפר סבא ראיתי על הפנים של השחקנים שהם מאוד רעבים להצליח, אז ידעתי שעם השקעה והקרבה שלהם יחד עם עזרה מהקדוש ברוך הוא, אנחנו לא נרד ליגה".

 מה אמרת לשחקנים בהפסקה כשהייתם בפיגור של שער?

 "אמרתי להם שירימו את הראש, שיאמינו בעצמם, שאנחנו משחקים עם הרוח ושער אחד שלנו יגמור את הסיפור. ידעתי שאנחנו שווים שער אחד, וזה מה שעשינו".

 מה התוכניות שלך לעונה הבאה?

 "אעשה הכל כדי שתהיה פה קבוצה חזקה, שתיאבק על העלייה לליגת העל, כי שם מקומה. המטרה שלי היא שתהיה פה קבוצה אטרקטיבית, שתשחק כדורגל מהנה שתיתן נחת לאוהדים. בקרוב נודיע לשחקנים שלא ימשיכו. אני מאמין שבין חמישה לשבעה שחקנים מהסגל שסיים את העונה, ימשיכו גם בעונה הבאה".

  


עוד בכפר סבא
נבחרת הבנים בחטיבת הביניים בר לב
כתב לוקאל 22/05/2019
אוהדי כפר סבא בטירוף
זאב גולדשמיט 16/05/2019
זאב גולדשמיט 10/05/2019
עידן שום והאוהדים
זאב גולדשמיט 18/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
סכנה בגן הילדים, הסאגה נמשכת
"משתדר״גים אתכם ובשבילכם"
מדורות משותפות בלג בעומר
מדורות משותפות בל"ג בעומר
 פועל כבן 40 נפל במדרגות באתר בניה בחיפה ונפצע  באורח בינוני
פצוע בינוני בנפילה באתר בניה בחיפה
מתי ייפתח בית הקפה בחלקו הצפוני של הפארק?
והמנצח הוא ...
והמנצח הוא ...
פעוטה נפצעה בתאונה בצפת
פעוטה נפצעה בתאונה בצפת
תינוקת אושפזה בגלל חבלות