כפר סבא

חשד להונאות אשראי

שלושה בעלי עבר פלילי נעצרו בכפר סבא כשברשותם כרטיסי אשראי החשודים כמזויפים וכסף מזומן בסך אלפי שקלים. החשד: ביצעו רכישות בבתי עסק בעיר

מיכאל פרוסמושקין 12/06/2018
חשד להונאות אשראי
חשודים בהונאת אשראי (תמונה להמחשה צילום: iclipart)

שלושה גברים, המוכרים היטב למשטרה, נעצרו לפני ימים אחדים בכפר סבא כשברשותם כרטיסי אשראי ותעודות זהות מזויפים.  

השלושה -  תושבי תל אביב, בת ים ובני עי"ש – נעצרו ביום רביעי שעבר בפעילות של השיטור העירוני, בראשו עומדים נח חיימסון ופקד אפי חרפי, לאחר שהתקבל דיווח על חשודים שעשו שימוש בכרטיסי אשראי מזויפים בבית עסק בעיר. לאחר עיכובם הגיעו למקום שוטרי תחנת כפר סבא אשר ביצעו את מעצרם והעבירו אותם לחקירה בתחנה.

החשודים נתפסו כשברשותם סיגריות, לפחות שבעה כרטיסי אשראי חשודים כמזויפים, תעודות זהות מזויפות, שוקולדים, כמה אלפי שקלים וסכין. החשד הוא כי השלושה, בעלי עבר פלילי כבד, עשו שימוש בכרטיסי אשראי גנובים / משוכפלים בבתי עסק שונים בעיר. עד כה ידועה כי בוצעו מספר רכישות בכמה אלפי שקלים.

אחד מהחשודים, בן 38, הכחיש בבית המשפט כי מדובר בכרטיסים גנובים וטען כי אלו הם כרטיסי דואר נטענים אשר נקנו על ידו. החשוד, בן ה–32, טען כי ברשותו לא נתפסו כרטיסי אשראי – וזאת למרות שבמשטרה טוענים כי הוא נצפה שוהה בבית עסק ומחזיק בכרטיסי אשראי החשוד כמזויף. עוד הוא טען בהתייחסו לאלפיים שקלים שנתפסו ברשותו כי מדובר בכסף שקיבל מביטוח לאומי. החשוד הנוסף, בן ה–20, נתפס ברכב ועל פי הידוע לא נצפה מבצע רכישות.

מדיון בעניינם של החשודים עלה כי באמתחתם הרשעות קודמות במגוון עבירות, כשלאחד מהם אף תלוי ועומד מאסר על תנאי בגין עבירות הונאה בכרטיסי אשראי.

בתום הדיון בעניינם של השלושה השופט עודד מורנו קבע כי קיים חשד סביר והאריך את מעצרם בחמישה ימים.

 


עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
נעשה הכל, כדי לעצור אותם
"נעשה הכל, כדי לעצור אותם"
עוברים שדרוג
"אני רוצה להמשיך בעשייה שלי"
עוגת תפוחים מנצחת לראש השנה
עוגת תפוחים מנצחת לראש השנה
קול הגאז הזה
קול הג'אז הזה
מרימים לספורטאים
צמיגי מכוניות נוקבו ברעננה
צמיגי מכוניות נוקבו ברעננה
מובילים בבגרות 5 יחל במתמטיקה
מובילים בבגרות 5 יח"ל במתמטיקה