כפר סבא

תלמידה הוטרדה מינית בסמוך לביה"ס

המשטרה חוקרת דיווח לפיו תלמידת בית הספר של חב"ד בכפר סבא הוטרדה מינית בסמוך לבית הספר כאשר המתינה בסוף יום הלימודים לאמה

זאב שרגא מיכאל פרוסמושקין 13/06/2018
תלמידה הוטרדה מינית בסמוך לבית הספר
המשטרה חוקרת (תמונה להמחשה iclipart)

ביום שני השבוע הוזעקו כוחות המשטרה לרחוב יערה בכפר סבא, סמוך לבית הספר חב"ד, זאת בהמשך לדיווח של אם לילדה בת 9, תלמידת בית הספר, לפיו הילדה הוטרדה על ידי גבר זר. "הגעתי לאסוף את הילדה מבית הספר בסיום יום הלימודים, היא ממתינה לי באופן קבוע בפינת הרחוב וכשהיא נכנסה לרכב היא סיפרה לי שבזמן שהיא חיכתה גבר שעבר במקום נצמד אליה וליטף אותה, היא לא ידעה מה לעשות ופשוט קפאה במקום", מספרת האם, "התקשרתי מיד למשטרה ולמקום הגיעו בלשים במהירות שיא, כאילו כבר היו שם באזור. חיפשנו אותו לפי התיאור אבל לא מצאנו ובדיעבד הבנתי שממש עברתי על פניו כשהגעתי, הוא צולם במצלמת הרכב אבל מטושטש מאוד ולא ניתן לזהות אותו".

"הילדה סיפקה תיאור מאוד מדויק שלו. אדם מבוגר, מקריח עם שיער שיבה, הבנתי שראיתי אותו אבל לא חשבתי לרגע שהוא תקף זה עתה עת הבת שלי, אני לא יודעת מה היה קורה אם הייתי מאחרת בכמה דקות", אומרת האם, "נסענו למשטרה בליווי אחד הבלשים שניסה גם לדובב את הילדה, הגשתי תלונה בשמה כיוון שלא היה במקום חוקר ילדים אבל במהלך השיחה אני מבינה שזה לא המקרה הראשון והמשטרה מודעת לזה. למה בעצם ההורים לא יודעים מזה?", היא שואלת, "הרי לא הייתי נותנת לה לחכות מחוץ לשערי בית הספר במידה והייתי יודעת שיש סכנה כזאת , אבל הבנתי שלא רוצים לעורר כאן היסטריה בקרב ההורים".

 כזכור, במהלך השבועות האחרונים התקבלו לפחות חמש תלונות נוספות במשטרה על מעשים מגונים שבוצעו בקטינות בגליאי 9 עד 11 ברחובות שונים בכפר סבא. בין היתר נתקבלו דיווחים מרחובות דוד רמז, סוקולוב, פשוש ויאיר רוזנבלום.

 לפני כחודש, נעצר תושב כפר סבא, בן 50, בחשד למעורבות במספר מקרים, אולם בסופו של דבר הוא שוחרר לאחר שהתשתית הראייתית נגדו לא התחזקה. במשטרה המשיכו בחקירה ולפני כשבועיים עכבו לחקירה שני תושבי העיר, בני 41 ו–73, בחשד למעורבות במעשים. לאחר חקירתם שוחרר החשוד בן ה – 41. מנגד, החשוד בן ה – 73 הובא לבית משפט – שם ביקשו החוקרים להאריך את המעצר, כשהם מייחסים לו ארבעה מהמקרים. אולם גם במקרה זה, נוכח הקושי בגיבוש ראיות מבוססות נגדו, הוא שוחרר מהמעצר.

 לאחר המקרים הקודמים שלחו מנהלות של לפחות שני בתי הספר, "הירוק" ו"רמז" הודעה להורי התלמידים ובהן עדכנו אותם על האירועים בהם תלמידות בתי הספר הוטרדו.

 מהמשטרה נמסר בתגובה כי, "הוגשה תלונה בנושא והנסיבות נבדקות."

 מעיריית כפר סבא נמסר: מדובר באירוע שנמצא בטיפולה של משטרת ישראל ובמעקב בקרב הצוותים החינוכיים. יש לציין כי, אגף הביטחון והשיטור העירוני בעיריית כפר סבא מרכזים את כלל הנתונים לגבי אירועים מסוג זה ברחבי העיר ובהתאם להערכת מצב מתוגברת פעילות השגרה ונוספת פעילות יזומה.  

zeevshraga1978@gmail.com


עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 19/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 17/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 14/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
30 למותו של שמואל שדמי, ז"ל
גירוי חשמלי לטיפול בשיתוק
גירוי חשמלי לטיפול בשיתוק
עוברים לכרטוס חכם
יזמים צעירים ישראל
"יזמים צעירים ישראל"
כתב אישום הוגש בגין הברחת סיגריות
כתב אישום הוגש בגין הברחת סיגריות
גופת גבר נמצאה בקריית אתא
חשד: רצח את בת זוגתו לשעבר ונמלט
התושבים מתנגדים לתחנות האוטובוס