כפר סבא

"מסדר הדר": השבוע ה - 10

צור גולדין: "ראש הממשלה נתניהו מפחד מהטרור ונותן פרסים לחמאס. המחירים לא יעלו בגלל משפחת גולדין שחוזרת ואומרת שהחזרת מחבלים זו לא הדרך היחידה להשיב את החיילים״

מיכאל פרוסמושקין 06/07/2018למעלה מ-4,000 איש השתתפו בצהריים במפגן העוז של ״מסדר הדר״ להשבת הבנים שהתקיים זה השבוע ה-10 באנדרטת ״חץ שחור״ מול עזה.
המשתתפים באירוע הפריחו עפיפונים עם דגלי ישראל אל מול מרכז העיר עזה.

במהלך האירוע נשאו דברים משפחת גולדין, היועמ״ש לשעבר ושופט העליון בדימוס פרופ׳ אליקים רובינשטיין, תא״ל במיל׳ אביגדור קהלני וחברי הכנסת חיים ילין (יש עתיד), רויטל סויד (מחנ״צ) ואורן חזן (הליכוד).

צור גולדין, אחיו התאום של סגן הדר גולדין המוחזק על ידי חמאס בעזה, אמר באירוע כי ״ראש הממשלה נתניהו מפחד מהטרור, נותן פרסים לחמאס ונכנע לדרישותיו פעם אחר פעם. המלחמה הבאה לא תיפתח בגלל משפחת גולדין והמחירים במשא ומתן עם חמאס לא יעלו בגלל משפחת גולדין. אנחנו חוזרים ואומרים שהשבת מחבלים זו לא הדרך היחידה להשיב את החיילים והאזרחים״. 

ח״כ אורן חזן (הליכוד) פנה לראש הממשלה נתניהו ואמר ״אדוני ראש הממשלה, האמת לא נמצאת בבית שלך בבלפור. האמת נמצאת כאן יחד עם אזרחי ישראל שמאסו בכך שהבנים עדיין נמצאים בעזה״. חזן פנה גם לשרי הקבינט ואמר ״אל תספרו לנו סיפורים שאי אפשר להחזיר את ההדר ואורון, אל תרמו אותנו עם ספינים על משא ומתן דרך קטאר, מצרים או גרמניה. תפסיקו לעבוד על הציבור״.

תא״ל במיל׳ אביגדור קהלני פנה לראש ממשלת ישראל ואמר ״אל תשליכינו לעת זיקנה ואל תפקיר את לוחמינו בעת מלחמה. אנחנו נמצאים כאן עם קריאה ברורה לפעול כמו כלים שלובים ולהבטיח הומניטארי תמורת הומניטארי. אסור לחשוש מתגובות העולם וצריך לפעול עבור האינטר הישראלי. יש רבבות בני נוער ישראלים שעתידים להתגייס בקיץ הזה ובשנים הבאות לצה״ל ואנחנו חייבים להבהיר להם ולמשפחותיהם שהמדינה תדאג להם והמחויבות כלפיהם לא תיעלם אם הם יפלו בידי אויב״.  

עוד בכפר סבא
מיכאל פרוסמושקין 17/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 16/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 15/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 14/05/2019
אישום: גנב טלפון ממטופלת ופרץ לרכב
מיכאל פרוסמושקין 12/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
שתי מעבדות סמים בפ"ת ור"ג
חיפה: קווי אוטובוס במוצ"ש
ביהס לבטיחות בדרכים מוכן לשנהל
ביה"ס לבטיחות בדרכים מוכן לשנה"ל
במה לבחור (טור דעה)
מתכוננים לסיירת
דוד שלנו יהיה אבא מדהים
'דוד שלנו יהיה אבא מדהים'
סיעור מוחות ברעננה
סיעור מוחות ברעננה
חשד: מכר אלכוהול לקטינים בחנות בגדים
חשד: מכר אלכוהול לקטינים בחנות בגדים