כפר סבא

צעיר נעצר עם כקילוגרם מריחואנה

הצעיר, שעובד בעירייה במרכז הארץ, נתפס ברכבו במזרח כפר סבא כשברשותו כקילוגרם מריחואנה. הסם היה מחולק למנות ועל כן עולה חשד כי עסק בסחר

מיכאל פרוסמושקין 12/07/2018
הסמים שנתפסו (צילום: משטרת ישראל)

צעיר, בן 24, עובד באחת העיריות במרכז הארץ, נעצר לפני ימים אחדים בחשד להחזקת סמים מסוג מריחואנה במשקל של כקילוגרם.

במהלך פעילות יזומה של שוטרי תחנת כפר סבא נגד עבירות סמים והפצתם, נעצר הצעיר ברחוב בת שבע בשכונת קפלן בכפר סבא. בחיפוש שבוצע ברכבו אותרו סמים מסוג מריחואנה במשקל קילוגרם, אשר היו מחולקים למנות.

בסוף השבוע הובא הצעיר, ללא עבר פלילי, לבית משפט השלום בפ"ת. במהלך הדיון ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בחמישה ימים. בדיון יחסה לו היחידה החוקרת עבירות של החזקת סמים שלא לצריכה עצמית וסחר בסמים. בחקירתו קשר עצמו החשוד לסמים אולם טען כי אלו היו מיועדים לצריכתו העצמית.

במהלך הדיון  טענה הסנגורית של הצעיר, עו"ד יפעת כהן, כי החיפוש ברכבו של הצעיר היה לא חוקי וכך גם לקיחת הטלפון שלו. השופטת כרמית בן אליעזר  אומנם קבעה כי קיימת תשתית ראייתית המבססת חשד סביר נגד החשוד, אך לאחר בחינת מכלול השיקולים, הורתה על שחרורו למעצר בית עד 10 ביולי.

 בהחלטתה קבעה השופטת: "מצאתי כי שילובן של מספר נסיבות מצדיק אכן שחרורו של החשוד לחלופת מעצר. בראש ובראשונה עברו הנקי לחלוטין של החשוד בצירוף גילו הצעיר וסיפור חייו הקשה מזה ופגמים שעלו והתגלו בהתנהלות המשטרה שניתן לזהותם כבר בשלב זה".

 

 

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
נחיתת חירום בשדהת בהרצליה
נחיתת חירום בשדה"ת בהרצליה
שר המדע והטכנולוגיה הסיני ביקר בטכניון
שר המדע והטכנו' הסיני ביקר בטכניון
הטיילת מחודשת
יינתנו שעתיים חניה חינם לתושבים
יינתנו שעתיים חניה חינם לתושבים
רופאה הותקפה בבית חולים איכילוב בתא
רופאה הותקפה בבית חולים "איכילוב" בת"א
נכנס יין יצא סוד
טסים אל על ב"בת ים"
סובלנות דתית נוסח המאה השביעית לספירה