כפר סבא

צעיר נעצר עם כקילוגרם מריחואנה

הצעיר, שעובד בעירייה במרכז הארץ, נתפס ברכבו במזרח כפר סבא כשברשותו כקילוגרם מריחואנה. הסם היה מחולק למנות ועל כן עולה חשד כי עסק בסחר

מיכאל פרוסמושקין 12/07/2018
הסמים שנתפסו (צילום: משטרת ישראל)

צעיר, בן 24, עובד באחת העיריות במרכז הארץ, נעצר לפני ימים אחדים בחשד להחזקת סמים מסוג מריחואנה במשקל של כקילוגרם.

במהלך פעילות יזומה של שוטרי תחנת כפר סבא נגד עבירות סמים והפצתם, נעצר הצעיר ברחוב בת שבע בשכונת קפלן בכפר סבא. בחיפוש שבוצע ברכבו אותרו סמים מסוג מריחואנה במשקל קילוגרם, אשר היו מחולקים למנות.

בסוף השבוע הובא הצעיר, ללא עבר פלילי, לבית משפט השלום בפ"ת. במהלך הדיון ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בחמישה ימים. בדיון יחסה לו היחידה החוקרת עבירות של החזקת סמים שלא לצריכה עצמית וסחר בסמים. בחקירתו קשר עצמו החשוד לסמים אולם טען כי אלו היו מיועדים לצריכתו העצמית.

במהלך הדיון  טענה הסנגורית של הצעיר, עו"ד יפעת כהן, כי החיפוש ברכבו של הצעיר היה לא חוקי וכך גם לקיחת הטלפון שלו. השופטת כרמית בן אליעזר  אומנם קבעה כי קיימת תשתית ראייתית המבססת חשד סביר נגד החשוד, אך לאחר בחינת מכלול השיקולים, הורתה על שחרורו למעצר בית עד 10 ביולי.

 בהחלטתה קבעה השופטת: "מצאתי כי שילובן של מספר נסיבות מצדיק אכן שחרורו של החשוד לחלופת מעצר. בראש ובראשונה עברו הנקי לחלוטין של החשוד בצירוף גילו הצעיר וסיפור חייו הקשה מזה ופגמים שעלו והתגלו בהתנהלות המשטרה שניתן לזהותם כבר בשלב זה".

 

 

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
חוף דדו  , חיפה
אירועי חודש יולי בחיפה
להקים פסי האטה וכיכר
תדליקו את האור
כוכבי וקריב עלו לסיבוב השני
הפרס של הדס
משמר השכונה רמת השרון יצא לדרך
רמת השרון שומרת על הביטחון
קבוצת רובו-טויס
תלמידי ראשון לציון אלופי העולם ברובוטיקה
עברי לידר במלון דן פנורמה אילת
סוף שבוע מוסיקלי בדן פנורמה אילת