כפר סבא

ליסינג פרטי בחירה חכמה?

שיטת הליסינג הפרטי משמשת נהגים רבים בארץ. מכיוון ששיטה זו נותנת מענה אפשרי ומותאם לאנשים רבים. ליסינג פרטי הינה שיטה מעולה שמספקת מענה עבור רבים. רכישה כזו באה לקראת הלקוח בפריסה רחבה מאוד של התשלומים. מה שמאפשר לו לרכוש רכב חדש. כאשר לאחר תקופת שימוש מסוימת יוכל הנהג לבחור להחליף את הרכב לחדש. לא פלא שלקוחות רבים רוכשים את הרכב שלהם בצורה זו.

אתר לוקאל 12/07/2018
pixabay

 

5 פרמטרים שיעזרו לכם לבחור?

יש מספר פרמטרים שיעזרו לכם להחליט איזו חברה תוכל לענות על הצורך שלכם ולספק לכם מענה מותאם לצורך.

תחום הפעילות – אם אתם זקוקים לרכב בהגדרה של ליסינג פרטי חשוב לכם לבחור את החברה שאכן עוסקת בתחום מדויק זה. אם החברה מציעה שירות בעיקר ללקוחות עסקיים לא בטוח שהיא תוכל לספק לכם את הצורך כראוי.

מבחר כלי רכב – כדי שתהיה לכם אפשרות לבחור את הרכב המתאים והנוח לכם חשוב מאוד כי תגיעו לחברה שמחזיקה ברשותה מבחר רחב של כלי רכב. מבחר דגמים ורכבים במגוון רמות אבזור. כאשר הלקוח מתרשם ממבחר רחב הוא יכול לבחור בחכמה את כלי הרכב הנכון והמתאים לו על פי רצונו והעדפותיו.

ניסיון בתחום – כדי להיות שבעי רצון מהשירות שתקבלו חשוב מאוד לפנות אל חברה שיש לה ניסיון בתחום הליסינג הפרטי. חברה מנוסה מצליחה לעמוד ביעדים ולספק לכל לקוח מענה מותאם שיענה על הדרישות שלו.

מסלולי תשלום -  לכל חברה יש את השיטות שלה למימון כלי רכב. כדי למצוא את אפשרות התשלום הנוחה והמתאימה לכם עליכם לאתר חברה שתוכל להתאים לכם את המסלול שיענה על הצרכים שלכם. המסלול ייקבע בהתאם ליכולת הפיננסית של הלקוח וכן בהתחשב בהעדפות האישיות שלו.

איכות השירות – כל הרעיון בשירותי ליסינג זה לקבל את השקט שהרכב תמיד יהיה מתוחזק היטב. כדי לקבל את הטיפולים שמגיעים לכם דרוש קשר עם חברת הליסינג שלכם, כך שאיכות הקשר תשפיע מאוד על שביעות רצונכם. במילים אחרות שירות טוב מאוד חשוב כדי שתהיו מרוצים. וזה נמדד בזמינות טלפונית, זמינות המוסכים ומהירות הטיפול בתחזוקה ובעיות. מבין שלל החברות בשוק חברת אופרייט ידועה בשירות ליסינג פרטי יוצא דופן.

 

3 מסלולי מימון לבחירתכם

כאשר עומדים לבצע עסקה גדולה של רכישת רכב בשיטה זו חשוב להכיר את שיטות המימון השונות. למעשה ניתן להגדיר כי חברות הליסינג מספקות מענה למימון הבנקאי.

שיטה 1: זו הדרך המוכרת לכולנו והיא נהוגה כבר במשך שנים - על הלקוח לשלם מקדמה מסוימת מראש, בנוסף הוא ישלם תשלומים חודשיים. לאר תקופת שימוש הוא ישלים את הסכום כדי להשלים את הרכישה. בשלב זה בו הלקוח מסיים לשלם את התשלומים שלו הוא יוכל לבחירתו להתקדם לעסקה אחרת. כך יש לו אפשרות לחדש את הרכב שלו בצורה נוחה יחסית.

שיטה 2: מימון גמיש - מדובר בשיטה שמאפשרת פריסה נוחה יותר של התשלומים. אפשרות זו מציעה להגדיל את התשלום הראשון וביחס ישיר להפחית את התשלום החודשי, או לחילופין הקטנת ההחזר החודשי כנגד הארכת תקופת הליסינג הפרטי. הגמישות הינה משמעותית ויש לה תועלת עבור רבים.

שיטה 3: מימון ללא מקמה כלל – אפשר לרכוש רכב בליסינג פרטי ללא מקדמה כלל. כיצד? התשלומים החודשיים יהיו גדולים יותר, כמו כן במקרים מסוימים קופת הליסינג תהיה ארוכה יותר עד לסיום ביצוע התשלומים.

 

 

 

עוד בכפר סבא
חשבנו שיעניין אותך גם...
סופלאקי של ים
"סופלאקי של ים"
 שלב השאלה הזהה
שלב השאלה הזהה
נחנך המבנה החדש של תחנת מד"א בקריית מלאכי
רועי אלון, אבי אלון, איתי קישנר וצחי ברכול. להכיר ולבלות על הדרך
מפגשי הכרויות לפנויים פנויות בהוד השרון
קשישה הותקפה בעפולה
בית ספר היובל קיבל דירוג ירוק מתמיד בוועדה להגנת הסביבה
היובל - בית ספר ירוק מתמיד
סמינר צילום לנוער במוזאון הפתוח בגן התעשייה תפן
סמינר צילום לנוער
דר ספורטה. הוועדה תחליט
בוטל הרכב ועדת מועצת החינוך