כפר סבא

מפגש פיסגה

המועמדים לראשות העירייה השתתפו בפאנל בקולנוע עמל

זאב שרגא 18/07/2018
פאנל המועמדים בקולנוע עמל (צילום: באדיבות הוועד)

ביום חמישי שעבר, התכנסו עשרות תושבים ברחבת קולנוע עמל בכפר סבא לפאנל שהפיק ועד הפעולה למען עמל, אליו זומנו המועמדים לראשות העירייה שהתבקשו להביע את עמדתם אודות שימור בית הקולנוע הישן ובהמשך אף ענו לשאלות שהתקבלו מהציבור. בוועד סימנו את הפאנל בהצלחה מרובה לאחר כשעתיים בהן לא חסכו מהמועמדים שאלות הקשורות לאופייה העתידי של העיר, החל מתוכנית המתאר העירונית, דרך הטיפול בתשתיות וכלה בנושאי התחבורה, כולל תחבורה בשבת.

"רגע היסטורי התרחש במפגש פסגה בין המתמודדים לראשות עיריית כפר סבא", אמרו בוועד, "במפגש זה חתמו שמונת המתמודדים שהשתתפו בפאנל: הדר לביא, יאיר אברהם, יובל-אהוד לוי, יוסי סדבון, מירית שקד ברק, עילאי הרסגור-הנדין, רפי סער ושאולי דור על מנשר הקורא לשימור בית הפועלים עמל וענו על מגוון שאלות בנושא השימור, החינוך, התחבורה, התכנון, הקיימות ואיכות החיים והשקיפות - לכל מועמד הוקצב זמן תגובה של 2 דקות באווירה נעימה וחברית. היה אירוע מקצועי, מכובד ומעניין. המועמדים ענו על שאלות וגם האזינו למועמדים אחרים מתייחסים לשאלות שרבים רצו לשאול אותם ויכלו להשוות בין חזונם ואף בין שלל תכונותיהם".

 לאחר כשעתיים של דיון כאמור, חתמו המועמדים על המנשר שהוכן מבעוד מועד , בו נכתב כי, "ההיסטוריה של מבנה עמל שלובה בהיסטוריה של העיר כפר סבא שנים ארוכות, לאורך תקופה ארוכה ביטא בית הפועלים עמל את הערכים הקהילתיים העמוקים של התושבים. אנו, החתומים מטה, נפעל בנמרצות ובשקיפות כדי לשמור על המבנה ההיסטורי ועל ייעודו הציבורי, זאת, על מנת, להפכו למרכז קהילתי-תרבותי-חברתי על פי חזון מייסדיו."

 לצפייה בשידור החי של הדיון כולו היכנסו לדף שלנו "קול הכפר – לוקאל כפר סבא":  https://goo.gl/6bLzkE

zeevshraga1978@gmail.com

עוד בכפר סבא
זאב גולדשמיט 26/09/2019
קרן שלהבת 26/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חג הסיגד בירושלים
פיצרייה שנפתחה בליל תשעה באב הסעירה את רעננה
סוד הגן הנעלם סוכות במוזיאון הפתוח בתפן
המורה לזמרה
חיים שפירא
"תשוקה, משמעות ויצירה"
נהג משאית נהרג בכביש 505
נהג משאית נהרג בתאונה בכביש 505
תינוקת אושפזה בגלל חבלות
משה פדר נהרג ברכבו
תושב כפ"ס נהרג מפגיעת טיל בדרום